Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
527 postów 3728 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • @kfakfa 16:07:24
  Dałem w tytule "straszni", a nie "starsi". Jest to podwójna ironia. "Starszymi" braćmi są dla żydo-katolików - starszymi braćmi w wierze oczywiście.
  Pytania do naszych strasznych braci
 • 5*
  DK
  Kogo i po co zaprosiliśmy do naszego kraju? (WIDEO)
 • @Arjanek 12:17:15
  Ano mam.

  Polecam:
  https://konserwatyzm.pl/el-general-polaco-kto-mial-problem-z-generalem-karolem-swierczewskim/
  Żydo-reżim IIIRP/Polin zdecydował: wyburzą Świerczewskiego
 • Burzenie pomnika gen. K.Świerczewskiego dzisiaj jest kolejną na nim zbrodnią tych samych zbirów
  Przyczyny śmierci gen. K.Świerczewskiego nie są jasne. Istnieją poważne poszlaki, że został zamordowany przez jednego z towarzyszących mu w inspekcji oficerów WP. Teza ta jest wielce prawdopodobna, ponieważ żydo-bolszewicka władza PRL w latach 1944-56 usuwała polskich patriotów z mocno zażydzonego dowództwa WP. Zatem burzenie pomnika gen. K.Świerczewskiego dzisiaj, gdy władze w Polsce ponownie sprawują żydowskie, syjonistyczne elementy, jest kolejną na nim zbrodnią, tym razem jest mordowaniem pamięci o polskim patriocie.
  Żydo-reżim IIIRP/Polin zdecydował: wyburzą Świerczewskiego
 • 5*
  Ale coś zbyt skromnie Autor liczy. Walka Żydów z Polską i Polakami liczy dobre kilka wieków, jeśli pominąć, że żydo-chrześcijaństwo, które podbiło nas w X wieku.
  Ich podstępny atak na Polskę trwa już ponad 100 lat.
 • @nikander 14:09:30
  5* - za komentarz

  Popieram
  Nie ma możliwości dogadania się z Żydami
 • Mam nadzieję, że Autor bezwiednie zaprezentował rabiniczną retorykę - czasami warto przemyśleć co się pisze
  "W naszej cywilizacji łacińskiej opartej na chrześcijaństwie jest inaczej. Zbrodnie polskie nie obciążają narodu polskiego, bo w naszej cywilizacji grzechy są indywidualne, a naród to pojęcie kulturowe."

  Czyli, jeśli Polska napadnie na inne państwo, to polski naród nie bierze za to odpowiedzialności. - A czym to się różni od często powtarzanego dzisiaj stwierdzenia, że zbrodni wojennych w II w.św. winni są naziści, a nie Niemcy.

  "Popełnienie zbrodni wyklucza kulturowo zbrodniarzy z narodu. Naród nie odpowiada za zbrodnie jednostek, które naród zdradzają."

  Dokładnie to samo mówi Sz.Weiss, że Żyd, który jako komunista dopuścił się zbrodni przestaje być Żydem i nie można tymi zbrodniami obciążać narodu Żydowskiego.

  "Żydem trzeba się urodzić albo przejść formalną konwersję. Polakiem można zostać z własnej woli i nie trzeba uzyskać na to żadnej zgody."

  Drugie zdanie jest nie prawdziwe. Nie-Polak będzie jedynie obywatelem państwa polskiego, nie będzie nigdy Polakiem w sensie etnicznym. Dobrym przykłądem jest właśnie Żyd z polskim obywatelstwem - nigdy nie będzie Polakiem.

  "W naszej cywilizacji łacińskiej opartej na chrześcijaństwie ..."

  Jaka ona tam nasza. Chrześcijaństwo jest w rzeczywistości judaistyczną sektą (jedną z żydowskich religii) - ma korzenie w judaizmie i zostało nam narzucone brutalną siłą.

  "Jedyne co jest możliwe, to tolerancja, czyli to co przez setki lat praktykowali nasi przodkowie."

  I jak na tym wyszli nasi przodkowie i my? Ta tolerancja jest rezultatem narzucenia nam żydo-katolicyzmu.
  Drobne przykłady:
  - pańszczyźniany chłop miał obowiązek zakupu określonej ilości alkoholu, a wyszynkiem zajmowali się wyłącznie Żydzi,
  - szlachcic nie miał prawa zajmować się handlem, mógł to robić jedynie Żyd.
  Tu warto wiedzieć, że na ustanawianie praw w Polsce decydujacy wpływ miał żydo-katolicki Kościół.

  Dzisiaj zbieramy (Polska i Europa) żniwo tej chrześcijańskiej cywilizacji, czyli użydowienia naszej kultury i mentalności.
  Nie ma możliwości dogadania się z Żydami
 • @trybeus 20:47:43
  "Dynks polega na tym, aby firma się nie zadłużała...tym bardziej u pejsatego..."

  Zgadzam się w całej rozciągłości. Tylko ilu z Polaków rozumie, że taki postulat wymaga likwidacji całej żydowskiej hucpy w postaci IIIRP z jej konstytucją - zwłaszcza art. 220 i 227.
  PPK – bo rzyt głodny jest
 • 1* - Fatalny błąd politycznego myślenia
  Dobry Żyd, polski patriota, Morawiecki kontra zły Żyd Netanjahu - daje się Pan nabierać jak dzieci.

  _________________
  "Morawiecki upamiętnił Brygadę Świętokrzyską, która kolaborowała z III Rzeszą, a której dowódca miał wyrok śmierci od Armii Krajowej. Skąd Premier miał o tym wszystkim wiedzieć?!"

  On wiedzieć nie musi (choć jest historykiem z wykształcenia !), ma politycznych doradców. A to był szczególny gest polityczny, który miał mieć właśnie odpowiednią wymowę, bo jednocześnie Morawiecki wskazał, że naszym największym wrogiem i zagrożeniem jest Rosja.

  To jest realizacja żydowskiej, syjonistycznej polityki i Żyd Morawiecki wypełnia ten obowiązek z zaangażowaniem. A do głupich gojów robi oko za przyzwoleniem Żydów (Netanjahu prawdopodonie będzie siedział za korupcję) i mówi o żydowskich sprawcach holokaustu, bo to niczego w stosunku Żydów do Polaków nie zmienia.
  Należy totalnie poprzeć premiera Morawieckiego
 • @ kundel - masz fuchę, naganiasz owieczki na PiSdzielcowy podwórzec
  Czyś ty kundel ocipiał, żeby lansować kolejną małpę z żydowskiego cyrku na polskiego patriotę - ?
  Morawiecki zdetonował kolejną bombę ?
 • @nikander 16:44:53
  za notkę 5* - całkowita zgoda
  _____________________________

  Odnośnie komentarza

  1. W przypadku firm produkcyjnych sprawa wydaje się dość prosta, choć należałoby zastanowić się, jak rozwiązać kwestię emerytury w sytuacji upadku (zadłużenia) firmy.

  2. A jak maja wyglądać emerytury bezrobotnych, pracowników sfery nieprodukcyjnej, rolników (zależność plonów/dochodu od warunków pogodowych), itd.

  3. Czy nie powinniśmy dzisiaj, w IIIŻydo-RP, zorganizować się właśnie wokół problemu emerytur i jako zorganizowana grupa społeczna wystąpić na drogę sądową przeciwko żydowskiemu reżimowi, który pozbawił ludzi miejsc pracy i nie stworzył w zamian warunków prawnych, rynkowych, gospodarczych umożliwiających społeczeństwu organizowanie sobie własnych miejsc pracy?

  Wydaje się, że to może być lepsza droga do rozkruszania żydowskie reżimu, niż debaty n/t architektury monetarnej, które ograniczają się do wąskiego grona osób i nie mogą skutkować najmniejszymi efektami.
  PPK – bo rzyt głodny jest
 • @detektywmjarzynski 10:43:52
  G.Markowski (mój były sąsiad) pochodzi z narodu wybranego - zatem nic nie dzieje się przypadkowo, a jeśli już to nader rzadko.
  Polska bez Żydów
 • Płacimy 240 mln złotych na emerytury dla Żydów –
  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/placimy-240-mln-zlotych-na-emerytury-dla-zydow/
  .
  Andrzej Duda, jak i Jarosław Kaczyński głosowali ZA.
  PO i PiS to żydowskie bandy okradające POLAKÓW!!!
  Polska bez Żydów
 • Emerytowany pilot o katastrofie smoleńskiej: politycy karmią nas kłamstwami, a pomaga kler i episkopat
  https://marucha.wordpress.com/2016/09/14/emerytowany-pilot-o-katastrofie-smolenskiej-politycy-karmia-nas-klamstwami-a-pomaga-kler-i-episkopat/


  Jerzy Grzędzielski
  Emerytowany kapitan linii lotniczych
  Pilot doświadczalny samolotowy i szybowcowy
  Instruktor samolotowy i szybowcowy
  Inspektor Wyszkolenia Lotniczego
  Oficer rezerwy Wojsk Lotniczych
  Nalot w powietrzu ponad 25.000 godzin
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • Za notkę należy się 5*, ale spytam Autora,
  czy żydo-katolicki Kościół (chodzi o hierarchiczną instytucję tegoż Kościoła) ma prawo podpinać się pod święto niepodległości?

  Tu przypomnę, że nawet w najnowszych dziejach RP żydo-katolicki Kościół uznał granicę na Odrze i Nysie dopiero w 1972r.

  A jeśli idzie o okres I w. św to sytuacja wyglądała następująco.
  W obozie państw centralnych istniały dwa projekty odnoszące się do sprawy Polski. Watykan popierał koncepcję austriacką, mówiącą o połączeniu Galicji i ziem zaboru rosyjskiego w odrębne królestwo, pod berłem Habsburgów. Ponieważ wojna, ( wbrew pobożnym życzeniom papieża), przyniosła klęskę Austro-Węgier, wówczas Stolica Apostolska zaczęła popierać zamiary niemieckie, optujące za utworzeniem państwa polskiego, powiązanego bardzo ściśle z niemiecką monarchią, ale ograniczonego do obszarów byłego zaboru rosyjskiego, a więc zgodnie z niemieckimi planami tzw. Królestwa Polskiego. Watykan kierował do narodu polskiego będącego pod zaborami apele o dochowanie wierności i posłuszeństwa "prawowitej władzy", propagując przy tym zasadę trójlojalizmu, czyli bezwzględną uległość wobec zaborców...
  Wspólne z żydami obchody Święta Niepodległości...
 • @nikander 11:11:25
  "Jakoś trudniej Polaków zagonić do roboty formacyjnej."

  Święta racja.
  Panie Józefie, jeśli znajdzie Pan skuteczny sposób jak to zrobić bez pieniędzy i mediów, ze społeczeństwem bez narodowej świadomości, jestem gotów wystawić Panu pomnik ze spiżu.
  Polski Komitet Obchodów Świąt i Rocznic Narodowych
 • @Rzeczpospolita 11:49:42
  A swoją drogą jest wśród nas, Polaków, wielu głupców traktujących Rosję jako zagrożenie, a żydowskie USA jako wybawienie.

  Jest to niestety rezultat indoktrynacji Polaków przez opanowane przez żydostwo oświatę i powszechne media - oto, jaką siłę stanowi propaganda.
  «Anakonda 18». Amerykanie mogą wykorzystać sytuację
 • 5*
  Wzniecenie konfliktu przez żydowskie USA przeciw Rosji na polskim tereytorium jest bardzo prawdopodobne.

  Byc może właśnie dlatego "rzutem na taśmę" Żyd chce jeszcze zdążyć przed konfliktem i okraść Polaków - stąd afera z ustawą o IPN i bezczelne żądania wypłat przez żydowskich złodziei.
  «Anakonda 18». Amerykanie mogą wykorzystać sytuację
 • @wercia 09:23:36
  A niby co im się należało?

  Żydowskie majętności (domy, fabryki, działki) w IIRP były zadłużone w polskich bankach hipotecznie średnio na ponad 80% ich wartości. Nigdy po po wojnie nie spłacili zadłużenia.
  W IIRP nie płacili podatków - więc co im się należy?
  Żydowską kulturę (wydawnictwa, szkolnictwo, etc.) musiał opłacać polski podatnik - takie były zapisy małego traktatu wersalskiego z 1919r.
  Żydowską kulturę musiał opłacać także podatnik ukraiński będący obywatelem IIRP, ale IIRP nie miała obowiązku finansowania kultury ukraińskiej.
  W ustawie o IPN należy wprowadzić poprawki
 • Jezus, Maria - co ja czytam - ?
  To już i Braun - reżyser nie jest wiarygodny?

  Jakiego to człowiek może doznać oświecenia wałęsając się z krzyżem - no, no, no - ?
  KOMITET ALEKSANDRA JABŁONOWSKIEGO ZAPRASZA

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728