Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
563 posty 3920 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • @Zawisza Niebieski 00:02:31
  "Zapytam Pana, czy ktokolwiek inny z dowolnego kraju na tym stanowisku zarabiał by mniej?"

  Tu chodzi o coś innego. Np. roczny dochód lekarza z 30 letnią praktyką wynosi ok. 6o tys. zł, pielęgniarki ok. 40 tys. zł - obydwie profesje obciążone są poważna odpowiedzialnością, także karną.

  Żydo-reżimowy polityk osiąga dochód miesięczny przekraczający roczne dochody wyżej wymienionych i nie ponosi żadnej odpowiedzialności (np. J.K.Bilecki jako dyrektor banku zarabiał 1,4 mln/m-c).
  1 września. Wnuczek dziadka z werhmachtu szefem RE UE
 • @Zawisza Niebieski 00:01:25
  Informacje o służbie brata dziadka Tuska w oddziałach SS pochodzą z archiwów NRF.
  To nie wszystko. Siostra dziadka Tuska zginęła na statku Wilhelm Gustloff w styczniu 1945r. uciekając razem z nazistami. Naziści zabrali Kaszubkę, Polkę - ?

  Rodzina Kaczyńskich także ma żydowskie korzenie. Zresztą cała ta żoliborska syjonistyczna V kolumna (Blumsztajn, Modzelewski, Seweryn, Kaczyńscy itd., itp. uczęszczali do tej samej szkoły średniej). Kaczyńscy mieszkali w tym samym bloku, co J.Kuroń.
  "(...) skąd u Pana łączenie Tuska z żydo-reżimem?" - żydo-bolszewia utraciła władzę w PRL w 1956r., w 1980r. potomkowie żydo-bolszewi odzyskali władzę. Polecam "Byłem marszałkiem sejmu kontraktowego" - prof. M.Kozakiewcz - książka zawiera bogatą dokumentację n/t uczestników obrad okrągłego stołu i posłów i ich pochodzenia.

  http://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/08/30/nie-glosuj-na-po-glosuj-na-pis/
  1 września. Wnuczek dziadka z werhmachtu szefem RE UE
 • @amadeusz2006 05:36:17
  Nie wiem, czy przed wstawieniem filmu wysłuchał Pan dokładnie wypowiedzi p. Dembowskiego z USA - ja jej wysłuchałem.

  W wypowiedzi p. Dembowskiego z pozoru wszystko jest OK., są akcenty patriotyczne, społeczne - pięknie. Jest także jedno krótkie zdanie, ale jakże istotne, które przekreśla wszystkie akcenty patriotyczne i społeczne jego wypowiedzi. Chodzi o propagowanie tzw. wolnych wyborów w systemie JOW (jednomandatowe okręgi wyborcze). Wprowadzenie systemu JOW (istnieje on np. w USA) to zabetonowanie sceny politycznej dla sponsorowanych partii żydo-systemu i faktyczna eliminacja niezależnych kandydatów, którzy z braku finansowego wsparcia i niemożności wystąpienia w powszechnych żydo-mediach nigdy w systemie JOW nie zaistnieją w polityce.
  Pan Dembowski musi o tym doskonale wiedzieć, bo mieszka w USA, w których na czterystu kilkudziesięciu parlamentarzystów tylko 2 (słownie: dwóch) jest niezależnych - na tym polegają wolne wybory w systemie JOW.

  http://www.youtube.com/watch?v=54J7mFvtdzs
  Wojska polskie wkroczyły na Ukrainę
 • @night rat 18:57:50
  Wolno i trzeba pomagać. Trzeba jednak wiedzieć, że pomoc w zbrodni jest także zbrodnią. Pan chyba nie bardzo rozróżnia strony konfliktu, czyli zbrodniarzy od ofiar.
  Wojska polskie wkroczyły na Ukrainę
 • Wynagrodzenia i emerytury dla przestępców żydo-reżimu IIIRP
  D.Tusk jako szef RE będzie zarabiał ok. 120 tys. zł/m-c. Przyszła emerytura Tuska wynikająca z funkcji posła, premiera, szefa RE, będzie wynosiła ok. 80 tys.zł/m-c !!!!!!
  D.Tusk – osobnik, którego polityczna rola w IIIRP sprowadzała się do niszczenia narodu, państwa i polskiej gospodarki, co można wykazać z dziecinną łatwością, został przez międzynarodowe żydostwo wynagrodzony gażą stanowiska szefa RE. Nie wolno zapominać, że tzw. zachodnia demokracja to system sprawowania władzy, który eliminuje jakąkolwiek odpowiedzialność politycznych władz. Jedyna kara, to utrata zajmowanego stanowiska i objęcie innego, o mniejszym znaczeniu politycznym, ale nie koniecznie mniej intratnego !!!!!!

  dane za: http://finanse.wp.pl/kat,1033699,title,Kamerdyner-i-bajonskie-zarobki-Oto-co-czeka-Donald-Tusk-w-Brukseli,wid,16850081,wiadomosc.html?ticaid=1135fc
  1 września. Wnuczek dziadka z werhmachtu szefem RE UE
 • @nikander 15:01:04
  Całkowicie się z Panem zgadzam.
  Nieco szerzej nasze tj. WPS poglądy n/t religii i KK były prezentowane na stronie WPS - teraz można je przeczytać tutaj:

  Nasz stosunek do Kościoła i religii – cz.1/2 - http://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/08/30/nasz-stosunek-do-kosciola-i-religii-cz-12/

  Pułapka personalizmu. Nasz stosunek do Kościoła i religii – cz.2/2 - http://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/08/30/pulapka-personalizmu-nasz-stosunek-do-kosciola-i-religii-cz-22/

  Dariusz Kosiur
  Artykuł wstępny na inaugurację wiernipolscesuwerennej.com
 • @Zawisza Niebieski 10:52:05
  I ma Pan rację i jej nie ma.

  Tytuł powyższego artykułu jest nawiązaniem do sformułowania (oraz jego zapożyczeniem) używanego w mediach w związku z wypowiedzią J.Kurskiego n/t "dziadka Tuska w wehrmachcie".

  Ma Pan rację, że to brat dziadka Tuska służył w niemieckich formacjach w II w.św.

  Natomiast prawda jest następująca: brat dziadka Tuska nie służył w wehrmachcie tylko formacjach SS. Różnica jest dość zasadnicza, ponieważ do wehrmachtu byli wcielani pod przymusem Polacy, pobór do SS dotyczył wyłącznie Niemców lub obywateli niemieckich pochodzenia żydowskiego, którzy wcześniej zmienili przeszli z judaizmu na wyznanie ewangelicko-augsburskie uzyskując pełnię praw obywatelskich.
  Podobnie było ze statusem folksdojcza, który był zastrzeżony wyłącznie dla Polaków mogących się wykazać niemieckim pochodzeniem oraz dla Żydów.

  Dariusz Kosiur
  1 września. Wnuczek dziadka z werhmachtu szefem RE UE
 • @Arjanek 07:39:35
  Nieuważnie Pan czytał tekst. Już w drugim zdaniu, w nawiasach podałem informację, że Rada Europy (do tej instytucji należy Rosja) nie jest tą samą instytucją, co Rada Europejska UE (do tej instytucji Rosja nie należy).
  Natomiast flaga Rady Europejskiej UE i Rady Europy jest identyczna.
  1 września. Wnuczek dziadka z werhmachtu szefem RE UE
 • Kryzys, Żydzi, Polska cz.1/2 i cz.2/2
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/09/24/kryzys-zydzi-polska-cz-1/

  Kryzys, Żydzi, Polska cz.2/2
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/10/05/kryzys-zydzi-polska-cz-2/
  Dariusz Kosiur: Zarzut antysemityzmu
 • @zygmuntbialas 14:05:07
  Proszę kopiować każdy mój tekst, nie mam nic przeciw temu.
  Grzegorz Braun o zbliżającej się wojnie
 • Zrobić wszystko, żeby uniemozliwić Polakom powrót do władzy
  Zagospodarowywanie elektoratu, który nie chce zastąpić żydowskiej PO żydowskim PiS-em – taki jest z grubsza sens wypowiedzi G.Bruna (bratanek J.Brauna, prezesa zarządu TVP). Sanhedryn ma nie lada problem: co zrobić, żeby żydostwo utrzymało się przy władzy po nieuchronnym upadku USA?

  Pan G.Braun jest człowiekiem niewątpliwie inteligentnym, co tym bardziej pozwala ocenić jego wypowiedź jako syjonistyczną manipulację Polakami. Tylko takie tłumaczenie wyjaśnia, dlaczego G.Braun nie chce dostrzec brutalnej prawdy: Polska w obecnej sytuacji nie ma żadnych szans na polityczną samodzielność i jest skazana na wybór sojuszu z tzw. Zachodem, czyli z USA lub na sojusz z Rosją. Minione 60 lat, o których wspomina G.Braun, pozwalają z łatwością wskazać na sojusz właściwy – najkorzystniejszy dla Polski.

  W tym samym kierunku idą działania ONR, RN, MW. NOP, itd., opanowanych przez agenturę żydo-systemu IIIRP (tę agenturalną pracę podjęto zresztą zaraz po sierpniu 1980r.).

  http://suwerenna.files.wordpress.com/2014/08/debata4.jpg

  Na zdjęciu od lewej: kierownik Główny ONR Aleksander Krejckant, reżyser Grzegorz Braun oraz publicysta związany z Ruchem Narodowym Karol Kazimierczak (warto prześledzić wypowiedzi tego „wybitnego” publicysty RN).
  Cel przyświeca im jeden: zrobić ile się da, żeby nie dopuścić Polaków do władzy na żadnym szczeblu organizacyjnym.
  Grzegorz Braun o zbliżającej się wojnie
 • Zarzut antysemityzmu
  http://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/07/03/zarzut-antysemityzmu/
  "Der Spiegel" o nastrojach antysemickich w Niemczech
 • @Atanatari 05:49:56
  A więc spieszę ze sprostowaniem, bo rzeczywiście postrzeganie Żydów wszędzie wokół to niezrozumienie tematu - niezrozumienie, któremu nie ja jestem winien.

  Otóż, z całą pewnością nie dopatrzymy się Żydów w Polsce wszędzie tam, gdzie wypracowywany jest PKB, zwłaszcza w sektorze tzw. fizycznej produkcji.

  polecam: 1. http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/09/24/kryzys-zydzi-polska-cz-1/

  2. http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/10/05/kryzys-zydzi-polska-cz-2/
  Główna mycka Ruchu Narodowego u Rydzyka i Michnika
 • A.Zawisza w turniejowej walce o twarz narodowca
  https://www.youtube.com/watch?v=jITsQZDdmcs

  Gdyby nieszczęśni osobnicy, jak ten „homo-niewiadomo” z filmu, byli cokolwiek autentyczni, czyli zwyczajnie pokrzywdzeni przez naturę, która zrobiła im psikusa, powinni oskarżyć żydo-media, że kosztem takich właśnie osobników (po prostu chorych, upośledzonych) promują one polityczne indywidua pokroju A.Zawiszy.

  W rzeczywistości jednak mamy na filmie troje aktorów służących za całkiem niezłe pieniądze Międzynarodowemu Żydowi w procesie demoralizowania, indoktrynowania, manipulowania polskim społeczeństwem.
  Główna mycka Ruchu Narodowego u Rydzyka i Michnika
 • @WandalVeni 23:30:45
  @WandalVeni

  Napisał Pan: "chociaż "liga Świata" oskarża was o agenturalność".
  A oto, co jest powodem tego oskarżenia:
  "Rok temu, ujawniono, że prezydent Rosji Władimir Putin, jest syjonistą czystej krwi...(...) Władimir Putin jest w rzeczywistości tajnym agentem szkolnym podobnie jak Bin Laden i Sikoraki przez CIA według założeń programu MK-Ultra." - podpisano Liga Świata - za: http://ligaswiata.hvs.pl/wielowymiarowa-twarz-wladzy-wladimir-putin-vel-brynner/

  Autentyczne poglądy narodowe weryfikuje m.in. rzeczywisty stosunek narodowców do Rosji i do jej polityki. Nie chodzi tu o bałwochwalcze poddaństwo, ale o racjonalny kierunek myślenia podyktowany interesem własnego narodu i państwa.
  WPS ocenia pozytywnie zarówno W.Putina jak i obecną politykę Rosji.
  Można zatem, postawić pytanie czy przypadkiem Liga Świata nie jest agenturalnym blogerem syjonistów?

  Dariusz Kosiur
  Główna mycka Ruchu Narodowego u Rydzyka i Michnika

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031