Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
563 posty 3920 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • 1*; poniżej: jak Rosja zaatakowała Gruzję
  Gruzja, czyli USA-Izrael-UE napadła na Osetię

  Na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem Olimpiady w Pekinie gruziński prezydent, Saakaszwili, realizujący politykę USA-Izrael-UE, wydał rozkaz armii gruzińskiej, szkolonej przez Izraelczyków, zaatakowania Osetii Południowej – gdyby ktoś nie wiedział, chodzi o ropę. Większość obywateli Osetii posiada rosyjskie obywatelstwo, więc w jej obronie stanęła Rosja. Gruziński kundel skaleczył łapę rosyjskiego brytana – kosztowało to życie 1400 – 2000 Osetyńczyków – i uciekł (znać izraelskie wyszkolenie) ogłaszając jednostronny rozejm. Na więcej nie miał sił i środków. Ten kundel nie liczył się nawet ze stratami narodu gruzińskiego, ponieważ musiał zdawać sobie sprawę, że jego pan nie przyjdzie mu z pomocą. Tercet USA-Izrael-UE testował tylko reakcję Rosji. Do bezpośredniej walki brytanów, Rosji i USA z pewnością nie dojdzie. Do akcji zaczepnych przestępczy tercet używa swoich wytresowanych kundli. Dlatego zaraz do Tbilisi przyleciała jednym samolotem – z polskimi barwami!, o zgrozo! – cała sfora sługusów USA-Izrael-UE z aktem poparcia dla Saakaszwilego, czyli dla polityki przestępczego tercetu. Zza płota, bezpiecznie mogli sobie poszczekać na Rosję.
  Mój sznaucer olbrzym w podobnej sytuacji, gdy zza płotu szczekają na niego marne kundle, podchodzi blisko nich i bezceremonialnie podnosi nogę w wiadomym celu – tak zachowują się psy rasowe, świadome własnej siły i powagi.
  W polskim i zachodnim prawie walki psów oraz szkolenie do tych walk są objęte sankcjami. W jakich, zatem kategoriach traktować te tragiczne, służalcze postaci „liderów politycznych” Środkowo-wschodniej Europy – przecież w końcu ludzi? Jak sami o sobie myślą, jeśli myślą? Bo o narodach, które „reprezentują” nie myślą wcale. Zresztą to chyba i dobrze, ponieważ przynosiłoby nam ujmę.
  Kogo zaatakuje Rosja po mundialu?
 • 5*
  DK
  Łysiec, świątynia trzech Bogów
 • 5* - uważam post za wartościowy
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2018/06/e5eb95ddfffddd00ec241b95b2c4c497200.jpg

  Tylko tak sobie myślę, czy warto się zastanawiać czyim agentem jest każdy z tych trzech na fotce Żydów?
  Z cyklu „agentura ukraińska w Polsce”: Paweł Kowal.
 • @Husky 19:39:33
  kundlu,
  więc dlaczego się nie stosujesz do tych zaleceń?
  Bernard Maciejowski – reformator Kościoła
 • 1* - Żydo-katolicki Kościół był i jest barbarzyński
  W 1596r. nastąpiło połączenie Cerkwi prawosławnej z żydo-katolickim Kościołem w Rzeczypospolitej Obojga Narodów z inspiracji Kościoła – zawiązano tzw. Unię Brzeską. Traktat ten, podpisany najpierw w Rzymie pod koniec 1595r., faktycznie zdelegalizował w I RP prawosławie. Zaczęto niszczyć i grabić cerkwie i klasztory prawosławne, grabić majątki szlachty ukraińskiej. Przejmował je żydo-katolicki Kościół oraz uszlachcani Żydzi. Szlachta ukraińska, która nie chciała zmienić wyznania była mordowana. Tych zbrodni dokonywały wojska polskie, wojska polskiej magnaterii, z poduszczenia władz Kościoła oraz za aprobatą władzy królewskiej, wychowanka jezuitów, Zygmunta III Wazy.


  Dla Kościoła nie miała znaczenia uchwalona przez sejm w 1573 r. konfederacja warszawska gwarantująca religijny pokój i tolerancję w I RP, w której katolicy stanowili mniejszość.

  Ten religijny pokój był cierniem w oku żydo-katolickiego Kościoła, gdyż zbory protestanckie rozwijały się o wiele prężniej od katolickich parafii, a wschód Polski był tradycyjnie prawosławny, więc i finansowe wpływy Kościoła nie rosły w zadowalającym tempie. Toteż biskupi na synodzie w Piotrkowie w 1577r. rzucili na akt konfederacji klątwę. Papież potwierdził tę klątwę bullą w 1578 r. Klątwa aktualna jest nadal – oto „tolerancyjny i miłosierny” Kościół.

  Szlachta, w obliczu królewskich dążeń (króla całkowicie spolegliwego wobec Kościoła) do rządów absolutnych i pełnej katolicyzacji kraju oraz ograniczenia uprawnień sejmu, podjęła program obrony tolerancji religijnej, niezbędnej w państwie wielowyznaniowym.
  W 1606 r. stanął na sejmie projekt „konstytucji przeciw tumultom”. Chodziło o ukrócenie inicjowanych przez jezuitów pogromów religijnych poprzez karanie ich sprawców. Dotychczas zbrodniarze, osłaniani przez kler, byli bezkarni.
  Uzgodniony już projekt król poddał ocenie jezuitom – P.Skardze i F.Bartschowi. Uznali oni, że projekt jest szkodliwy dla wiary katolickiej. Biskupi, z urzędu senatorowie! – warto to zapamiętać: z urzędu senatorowie RP, reprezentanci państwa Kościelnego! -, mimo uprzedniej zgody, zablokowali ustawę w senacie. Przepadły także uchwały o podatkach na wojsko.  Odpowiedź na politykę króla i Kościoła przyszła dość szybko. Pojawiła się cała seria powstań kozackich przeciw polskiej magnaterii i szlachcie.

  W 1648 roku doszło do największego powstania Kozaków pod wodzą B.Chmielnickiego. Wojska ukraińskie wymordowały także wielu Żydów zamieszkujących wschodnie województwa Rzeczpospolitej. Dlaczego Żydów? Mordowano żydowskich kupców i dzierżawców (arendarzy), reprezentujących interesy polskiej szlachty i magnaterii, które z racji swej pozycji wedle prawa I RP (uchwalanego także przez senatorów w sutannach) nie mogły same zajmować się handlem, zlecając to Żydom.
  Tak więc żydo-katolicki Kościół w XVI w. okazał się nie tylko siewcą nienawiści wśród słowiańskiego ludu, ale ma na swoich rękach krew ukraińską i polską i nawet żydowską – „ludu wybranego”.
  Bernard Maciejowski – reformator Kościoła
 • Do prezydenta i rządu „Dobrej Zmiany”
  .
  Redakcja WPS wychodząc na przeciw bezprecedensowej polityce prezydenta i rządu „Dobrej Zmiany” „Budowania żydowskiej przyszłości” popiera cenną inicjatywę wprowadzenia Dnia Rozpoznawania Żyda.

  Stoimy na stanowisku, że właśnie tylko w ten sposób, poprzez umiejętność rozpoznawania przedstawicieli narodu wybranego będzie można podjąć skuteczne działania obronne. Uważamy, że należy również bardzo poważnie rozważyć możliwość odpowiedniego oznaczania wcześniej rozpoznanych osobników, co zdecydowanie ułatwi prowadzenie wspomnianych działań obronnych. Uważamy także za niezbędne jak najszybsze podjęcie powszechnych szkoleń w zakresie rozpoznawania Żyda oraz powołanie specjalnych grup rozpoznawczych – grup osiedlowych, gminnych, miejskich, powiatowych i wojewódzkich, celem skutecznego rozpoznawania Żyda i podejmowania niezbędnych działań ratunkowych. W związku z ciągle narastającym zagrożeniem ze wschodu powyższą inicjatywę uważamy za newralgiczną.
  Projekt nowego święta: Święto Rozpoznawania Pochodzenia
 • 5* (dałem także za część I)
  Jak przybywało kościołów w PRL/IIIRP

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/10/z20456320ihinfografika-pokazujaca-wzrost-liczby-kosciolow-w-prl.jpg

  ___________________

  Zostaliśmy wystrychnięci na dudków – żydo-katolicy nie dopuszczają do siebie takiej myśli - nie są już zdolni mentalnie i intelektualnie do takiej analizy. A przecież od tego się zaczęło, od zaimplantowania Europejczykom żydowskiej religii. Religia, będąc częścią kultury, ma istotny wpływ na ludzką mentalność – dzisiaj coraz częściej, ale daleko niewystarczająco – zaczynamy się orientować, że ten wpływ jest zgubny, destrukcyjny.

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/09/a3a6f0451d8308dc584ab33f5feb062d200.jpg
  Literatura, żydzi i my - część II
 • @Astra - Anna Słupianek 19:44:36
  Wielu polityczna bezmyślność, brak wiedzy, czy zwykła głupota, przysparzają dobrego samopoczucia. Problem zaczyna się wtedy, gdy korzystają z demokratycznych urządzeń, a już dramat całkowity, jeśli pozwala się im decydować o czymkolwiek. - Pani jest tu decydentką - niestety.
  Minął 1 Maja…
 • Żydo-katolicki Kościół i żydowska V kolumna obaliły PRL
  Gdy E.Gierek dowiedział się, że Wojtyła został papieżem powiedział, że "niczego dobrego Polsce to nie wróży".

  https://programwps.files.wordpress.com/2018/04/635398948125115023.jpg
  K.Wojtyła pierwszy raz odwiedził Polskę w ósmym miesiącu pontyfikatu, w 1979r. To podczas tej pielgrzymki padły słynne słowa: "Niech zstąpi Duch Święty i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi ...".

  Gdyby polscy politycy okresu PRL byli bardziej dalekowzroczni nie mielibyśmy dzisiaj żydowskiej okupacji Polski. Wystarczyło tylko sprzątnąć Wojtyłę (papieża) - Żydzi utraciliby potężnego sojusznika w żydo-katolickim Kościele.
  Rachunek wyszedłby bardzo korzystny: jeden Wojtyła zamiast stukilkunastu księży zamordowanych przez juntę Jaruzelskiego-Kiszczaka, zamiast dziewięciu górników z Kopalni Wujek, zamiast kilku tysięcy samobójstw rocznie z biedy w IIIŻydo-RP/Polin, itd.
  E. Gierek: Zrobiłem wszystko, by do bezrobocia nie dopuścić
 • 5*
  "Dziesięć lat wcześniej był jednak Gierek postponowany przez Stanisława Kanię i więziony przez Wojciecha Jaruzelskiego."

  Syjonistyczna banda lub żydowska V kolumna, której członkami byli W.Jaruzelski, Cz.Kiszczak - ci dwaj, to syjonistyczna agentura (w 1947r. gen. K.Świerczewski został zamordowany, ponieważ wiedział, że Jaruzelski jest podstawionym żydowskim agentem) -, oraz S.Kania, dokonali pałacowego zamachu stanu we wrześniu 1980r., a więc już po wygaśnięciu strajków, których celem była polityczna destabilizacja kraju zmierzająca do eliminacji polskich władz PRL.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/02/11903953_506003579575299_7069621345952501597_n_j.jpg
  E. Gierek: Zrobiłem wszystko, by do bezrobocia nie dopuścić
 • Czy istnieje dla blogera MacGregor szansa na nawrócenie na racjonalne i logiczne myślenie -?
  .
  Wspólne duchowe dziedzictwo chrześcijan i Żydów – list pasterski Episkopatu Polski z okazji 50. rocznicy „Nostra aetate” - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/127958,list-pasterski-episkopatu-polski-czy-judeopolonii
  Grzegorz Braun: Wiosenne nieporządki.
 • Blogerze MacGregor, bycie hipokrytą to dar, nieuczciwość, czy głupota?
  "O żesz, wy w te i nazad, taka wasza – red. Michalkiewicz ostrzegał od kilku lat, podobnie Grzegorz Braun, działacze narodowi (Robert Winnicki jako jedyny składał interpelację poselską w tej sprawie) , niezależne media, w tym telewizje internetowe, (...)"

  Zarówno przywołani przez Autora patrioci, jak i On sam, stoją murem za Kościołem. A ta instytucja ustami swego świętego głosiła:

  Istotna wypowiedź JPII na filmie w czasie od 2.50 – 3.20
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=213&v=bYCLLKrQq4M

  Istotna wypowiedź JPII na filmie w czasie od 1.05 – 2.10
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=98&v=aBoD2HCcBDg
  Bezczelna manipulacja „Niezależnej”
 • @ Autor
  Nie wiem, czy termin "polskie władze" jest właściwy w odniesieniu do każdego żydo-reżimowego rządu po 1990r., a nawet do wcześniejszych po sierpniu 1980r., czyli po zamachu stanu junty Jaruzelskiego-Kiszczaka.

  Żeby odwrócić uwagę Polaków od procedowanej w USA ustawy w interesie żydowskich międzynarodowych złodziei, żydowskie media w Polsce wrzucają sprawę Alfie Evans'a, a w knesejmie trwa protest w interesie niepełnosprawnych - protestujących ktoś do knesejmu zaprosił i wprowadził.

  I jeszcze jedno:

  "Profesor Nowak jest na pewno najwybitniejszym obecnie historykiem, ale nieco odklejonym od brutalnej rzeczywistości."

  Prof. A.Nowak – historyk, czy syjonistyczna kreatura? - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/117319,prof-a-nowak-historyk-czy-syjonistyczna-kreatura

  A.Nowak nie jest wybitnym historykiem, naukowiec musi być zawsze obiektywny względem badanej materii, a Nowakowi do tego daleko, to syjonistyczna kreatura.

  Poza tym 5*
  Pisowskie mordy zdradzieckie-widziane z USA
 • @Talbot 18:41:10
  Mity rusofobów – „Poziom życia w Rosji jest bardzo niski” - http://orbo.neon24.pl/post/140164,mity-rusofobow-poziom-zycia-w-rosji-jest-bardzo-niski
  Bloger "1abezmetki" lubi proste, zrozumiałe, liczby
 • @programista 07:31:43
  Odsyłam Pan do ekonomii fizycznej
  Kredyt i odsetki
 • @Oscar 13:55:12
  "Nazywanie tego zjawiska Stalinizmem jest o tyle nie na miejscu że Stalin był Gruzinem który otoczył się żydowskimi poplecznikami (albo został otoczony jak Tramp)."

  Raczej został otoczony.
  Nie zapominajmy, że to Stalin rozpoczął żydowskie czystki w latach 1930. Wspierał go prokurator generalny ZSRR, Andriej Wyszyński (stryjeczny brat kard. S.Wyszyńskiego). Dlatego żydostwo tak opluwa Stalina.
  A.Wyszyński został zamordowany w NY w 1954r.
  Karlińska albo Piskorski
 • @ Autor - 5*
  Karlińska jest oczywiście jakąś tam figurantką, której władze reżimu IIIŻydo-RP/Polin nakazały wykonanie zadania według ich zaleceń albo według zaleceń ich mocodawców z Waszyngtonu i Tel Aviwu. A o obowiązującym prawie rozmawiać oczywiście nie ma sensu, bo w żydowskich zachodnich reżimach wszystko dzieje się prawem kaduka.

  Mnie zastanawia jednak coś innego. Że i jakaś tam Karlińska i jej podobni i funkcjonariusze reżimu, kompletnie ignorują kwestię własnej przyszłości. A przecież jak uczy historia każdy reżim musi mieć swój koniec. Nie inaczej będzie z reżimem IIIŻydo-RP/Polin - i być może prędzej niż nam się wydaje. A koniec reżimu oznaczać będzie rozliczenie jego funkcjonariuszy i świadomych kolaborantów. Widocznie są zdecydowani ponieść konsekwencje.
  Karlińska albo Piskorski
 • @jan 22:37:29
  5* - za komentarz

  "Lichwa jest systemem ktory umozliwia grabiez bez pracy dlatego Jahwe zakazal jej Izraelita"

  Św. Tomasz z Akwinu: "nie może istnieć zysk bez pracy" - za tę piękną myśl, zgodną zresztą z prawami fizyki, należy się św.Tomaszowi pomnik w każdym mieście (choć żydo-katolicyzm z jego instytucjami godny jest najwyższego potępienia za niezmordowaną pracę na rzecz Żydów i syjonizmu).

  I jeśli ktoś nie podziela tej myśli św.Tomasza - stając jednocześnie w opozycji do obiektywnych praw fizyki i uznaje za pozytyw oddanie polityki pieniężnej we władanie prywatnego kapitału, jest po prostu głupcem, z którym nie warto rozmawiać.
  Kredyt i odsetki
 • @programista 19:58:14
  Światowy kryzys – geszeft wszechczasów -
  http://dziennikarze.neon24.pl/post/56416,swiatowy-kryzys-geszeft-wszechczasow
  Kredyt i odsetki
 • @programista 18:36:33
  "Własność prywatną w sektorze środków produkcji i pieniędzy."

  O własności prywatnej w sektorze środków produkcji - oczywiście poza gałęziami strategicznymi dla funkcjonowania narodu i jego państwa - można jeszcze dyskutować.
  Natomiast pogląd o utrzymaniu własności prywatnej w sektorze emisji, kreacji, pieniądza wyłącza Pana z rozumienia i dyskusji n/t organizacji i funkcji organizmu państwa, nie wspominając o znajomości podstaw ekonomii (nauki ekonomii a nie religii ekonomicznej żydowskiego kapitalizmu).
  Kredyt i odsetki

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031