Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
563 posty 3920 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • Oczywiście 5*
  DK
  Jak demaskować w sobie rzytka
 • @Jasiek 11:03:06
  A skąd się bierze inflacja?
  Czy takie zjawisko jest naturalne dla gospodarki, czy jest to efekt sztucznych zabiegów (różnych form kreacji pieniądza)?
  Jak demaskować w sobie rzytka
 • Po co komu wojna w Syrii? Dr Nabil Al Malazi wyjaśnia
  https://www.youtube.com/watch?v=3rszA9AQ7cY
  Polacy potępiają atak syjonistycznych bandytów na Syrię
 • @Analityk 14:22:43
  Pisząc o "nich" piszę o naszej politycznej bezmyślności i gnuśności. Chcę pobudzić nas do politycznego myślenia i działania.
  Do władzy w IIIŻydo-RP/Polin idzie nowe pokolenie
 • Upamiętnianie antyPolaka, syjonisty, L.Kaczyńskiego
  „Warszawski zjazd na cześć L.Kaczyńskiego – tworzenie kultu syjonisty i syjonizmu” – 21.12.2015r. - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/10/upamietnianie-antypolaka-syjonisty-l-kaczynskiego/
  Requiem dla prezydenta i PiS...po latach
 • Spiż dla L.Kaczyńskiego – natychmiast!
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/04/pomnik-kaczyc584skiego-z-poniatowskim.jpg
  Requiem dla prezydenta i PiS...po latach
 • @Jasiek 07:49:18
  Panie Jaśku,
  spokojnie, spokojnie - pokazałem Panu tylko o co w rzeczywistości chodzi "liberalnym konserwatystom" takim jak np. Michalkiewicz i co faktycznie oznacza popieranie głoszonych przez nich haseł.
  Stanisław Michalkiewicz w szpitalu
 • @miarka 01:06:45
  Panie Miarka,
  posiada Pan niewątpliwy dar odpowiadania nie na temat. Uprawia Pan tę sztukę nie gorzej niż Żydzi swoją hagadę i na tej samej co oni zasadzie - prawda jest tylko ich. U Pana prawda jest tylko pańska. - I widzi Pan, to także świadczy o genetycznej bliskości judaizmu i chrześcijaństwa - obydwie religie są szowinistyczne.

  A mój komentarz był konkretny, wykazujący bezsens i sprzeczność pańskiego komentarza.

  Oto pańska bzdura/sprzeczność:

  "A Żydów to wtedy jeszcze nie było. To że Jezus swoje posłanie kierował najpierw do Żydów wcale nie znaczy żeby robił to jako żyd. To, że Józef i Maryja byli żydami nie znaczy że i On był żydem."
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @miarka 22:09:11
  "Chrześcijaństwo zostało stworzone przez żydów i Żydów".
  _______________________

  "Nie. A Żydów to wtedy jeszcze nie było. To że Jezus swoje posłanie kierował najpierw do Żydów wcale nie znaczy żeby robił to jako żyd. To, że Józef i Maryja byli żydami nie znaczy że i On był żydem."

  Panie Miarka,
  Pan przemyśli, co sam napisał - Pan sam sobie przeczy, to jest groch z kapustą, mętlik, bezsens - po prostu brednie.
  Pan przestanie wprowadzać własne treści do opisu żydo-chrześcijaństwa, a skorzysta z prac biblistów. Pan ośmiesza i siebie i żydowską religię, którą tak zaciekle broni występując jednocześnie przeciw Żydom.

  Przecież ten cywilizacyjny regres, który trawi Europę, a Polskę szczególnie, od czasu narzucenia żydo-chrześcijaństwa, jest w końcu pierwotną zasługą Żydów, a wtórną żydo-katolickiego Kościoła. Czas to w końcu pojąć.
  Chorobę zwalczamy nie tylko uśmierzając jej skutki, ale likwidując bezpośrednie przyczyny - ta choroba nosi nazwę "cywilizacja judeo-chrześcijańska" (Pan pewni woli określenie "cywilizacja chrześcijańska - to dokładnie to samo).
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • 5*
  DK
  Od sprawy Dreyfusa do syjonizmu Theodora Herzla.
 • @miarka 11:22:34
  Panie Miarka,
  czy tym samym twierdzi Pan, że biblista, ks.prof. W.Chrostowski jest idiotą?

  Przecież ks.prof. W.Chrostowski stwierdza jednoznacznie, że chrześcijaństwo wywodzi się wprost z judaizmu biblijnego.
  W innych pracach profesora lub u innych biblistów, historyków Kościoła może Pan przeczytać, że żydzi i chrześcijanie modlili się w tych samych świątyniach (w nich modlił się także Jezus) w synagogach.

  Chrześcijaństwo zostało stworzone przez żydów i Żydów. Pierwsi chrześcijanie byli Żydami. Zatem chrześcijaństwo jest religią żydowską, a dokładniej jest względem judaizmu heretycką sektą (odejście od monoteizmu występującego w każdym judaizmie). Natomiast jest przeznaczone dla nie-Żydów, ale uznające Żydów za naród wybrany przez Boga, który objawił się Żydom, a nie chrześcijanom.
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @MacGregor 09:52:32 - a na jakiej kanapie wysiaduje MacGregor - ?
  Zapewne jest to ta sama kanapa, na której siadywał K.Modzelewski, autor stwierdzenia, że "bez Kościoła czekan nas (nas Żydów - przyp. D.K.) w Polsce zgroza".

  Bo jak inaczej wytłumaczyć uwielbienie MacGregora dla rusofobów i antysłowian, a w rzeczywistości dla antynarodowców Winnickich, Helcyków, Braunów, etc. oraz dla antypaństwoego, antynarodowego, antypolskiego Kościoła (Kościół wspierał żydo-rebelie na Majdanie) -?

  Poniżej: K.Bosak znajduje porozumienie z banderowcami ukraińskimi na bazie chrześcijaństwa, z narodowcami z Rosji nie ma o czym rozmawiać.

  https://www.youtube.com/watch?v=tiNM2b-2hEA

  Panie MacGregor,
  jeśli nie jest Pan osobnikiem z pejsami trolującym tu w wiadomej sprawie, to jako Polak nie prezentujesz ani racjonalnego, ani logicznego myślenia politycznego.
  Myśl jak balon nadęta – Winnicki na prezydenta!
 • @miarka 20:28:09
  Panie Miarka,
  trudno dopatrzeć się logiki w pańskich komentarzach.
  Z jednej strony sprzeciwia się Pan żydowskiemu szowinizmowi i dominacji, a z drugiej jej się poddaje, skoro żydowską religię traktuje jako dobro.
  To tak jak w poradni AA trzeźwiejący alkoholicy zaczynają dostrzegać szkodliwość nałogu, ale nie są w stanie się go wyrzec - zdarza sie to tylko wyjątkom.
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @jax 21:02:24
  Pana nie wyzwoli żadna Prawda, bo Pan jest niewolnikiem żydowskiego Kłamstwa.

  Nie zachęcam także Pana do modlitwy w mojej intencji do żydowskiego boga.
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @miarka 16:26:54
  Czytałem ten wykład w formie broszury jakieś 19 lat temu - bardzo dobry wykład.
  Rzeczywiście warto go polecać katolikom, żeby w końcu zrozumieli, że są żydo-katolikami - chrześcijaństwo wyrosło wprost z judaizmu biblijnego, co potwierdza biblista ks.prof. W.Chrostowski.
  Można powiedzieć, że chrześcijaństwo jest heretycką sektą judaizmu.
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @miarka 14:19:28
  Panie Miarka,
  ja piszę o świecie realnym, o realnej polityce. Pan natomiast błądzi w świecie ducha i chce widzieć w nauce Jezusa (żydowskiego rabina - nauce przekazanej nam przez żydowskich ewangelistów) piękno, dobro i prawdę.

  Proszę zatem spojrzeć na realia, na fakty:
  - Polacy, czy światowe żydostwo, znajdują się w lepszej kondycji -?
  - Polacy, czy Żydzi, są decydentami nie tylko światowej polityki Zachodu, ale także polityki realizowanej przez władze IIIRP -?

  Zatem, paradoksalnie, komu lepiej przysłużył się Jezus - jego nauki wykładane owieczkom przez Kościół - wierzącym w Jezusa i wyznającym chrześcijaństwo, czy nieuznającym Jezusa i jego nauk Żydom?

  Stąd czas najwyższy pogłębić refleksję polityczną i odrzucić wszystko, co żydowskie, bo nam nie służy.
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @jax 03:36:48
  "Prawda nas wyzwoli …Zwycięży zło Dobrem"

  Można nawet pokusić się o określenie momentu, w którym Prawda pokona Kłamstwo i w konsekwencji Dobro zwycięży Zło.

  Zarówno Kłamstwo jak i Prawda korzystają z tych samych bojowych arsenałów werbalnych. Jednak - niestety - Kłamstwo jak na razie posiada nieograniczony dostęp do arsenału werbalnego - powszechne na Zachodzie media są przecież własnością lub pozostają pod kontrolą żydostwa.
  Żeby zwyciężyła Prawda wystarczy jeśli dostęp do arsenałów werbalnych (do mediów) będzie równy, taki sam dla Kłamstwa i taki sam dla Prawdy.

  A jeśli naród przed Chrystusem, przed trupem żydowskiego rabina na krzyżu, na kolana padnie, to już żadnego ratunku dlań nie będzie. Bo jak pokazuje historia zwycięża Zło - światowa żydowska finansjera i trudno o inny wniosek niż ten, że ów Chrystus stoi po stronie swego wybranego ludu.
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @Jasiek 04:00:55
  Nie wiem, czy Pan nie rozumie, czy udaje, że nie wie o co chodzi - ?

  System podatkowy, emerytalny (ten realnie istniejący), prawny, oświatowy, etc. - polityczny, do bezwzględnej kasacji i tu całkowita zgoda. Ale nigdy żadnej liberalizacji w duchu konserwatywnym, czy jakimkolwiek innym.

  A liberalizującym konserwatystom, czy liberałom chodzi o to:
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/29/katolickie-media-w-sluzbie-zydowskiego-kapitalizmu/
  Stanisław Michalkiewicz w szpitalu
 • @ Autor
  "Sytuacja kiedy Żydzi jako ogół są tolerowani w życiu publicznym naszego państwa, a nawet równouprawniani do udziału w życiu politycznym naszego państwa musi się skończyć."
  _________________________

  Całkowita zgoda.
  Jednak błędem byłoby zatrzymanie się w połowie drogi. Należy odrzucić wszystko co żydowskie, a więc także żydo-katolicyzm. A dlaczego? Ano dlatego:

  Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/143162,zeby-polak-byl-polakiem-byl-slowianinem

  Polaku, kochaj judeo-katolicki Kościół - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/07/27/krotki-kurs-milosci-do-judeo-katolickiego-kosciola/
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @Jasiek 20:55:08
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2018/04/c_t6rqfwaaaidic.jpg

  Maj 2017r. - Zarząd RN i doradca prezydenta Trumpa, prof. Ted Maloch na obiedzie w Warszawie

  Zatem RN nie jest dla USA organizacja bez znaczenia.
  Szefostwo RN podobnie jak red.S.Michalkiewicz popierają liberalizm gospodarczy a'la USA (choć takowy w USA nie występuje) jako program dla Polski (?).
  Stanisław Michalkiewicz w szpitalu

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031