Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
550 postów 3900 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Powrót osła

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

D.Tusk wraca z Brukseli do polityki IIIŻydo-RP.

 

 

 

 

Dziejów syjonistycznej zgnilizny w Polsce ciąg dalszy.

 

 

 

 

 Czyżby w Brukseli po dwu i półrocznej kadencji D.Tuska na stanowisku Przewodniczącego RE jej członkowie właściwie ocenili talenty „Słoneczka Peru” (zdjęcie obok) i nie dali mu szansy na kadencję następną? A swoją drogą co Europejczyk ma myśleć o UE, skoro jej szefem przez dwa i pół roku była skompromitowana w oczach Polaków syjonistyczna kreatura, której nawet żydowski reżim IIIRP nie chciał widzieć na szczytach władzy? A tu się teraz okazuje, że niedawny lider PO znów może zagrzewać ją do politycznego boju z PiS.

 

Cóż za piękny orli nos – pewnie znamię szlachetnej przeszłości przodków – jest własnością posła P.Kukiza – (?).

Nawet P.Kukiz, wydawałoby się, że mało kumaty politycznie, niedoszły mąż stanu IIIŻydo-RP, choć przecież tak dzielnie wspierał majdaniarską żydo-rebelię na Ukrainie, w sprawie Tuska nie ma wątpliwości: „Robi się wszystko, by wzmocnić Platformę Obywatelską i sprowadzić do już mocniejszej Platformy Donalda Tuska”. Poseł Kukiz prawdopodobnie słusznie wydedukował, że papiery na finansowy przekręt Kijowskiego, tego od żydowskiego KOD, są elementem takiej właśnie polityki. I mimo, że 63% ankietowanych nie chce powrotu „Słoneczka Peru”, to ma on i tak lepszą pozycję, niż polityczny głąb, R.Petru, z całą bandą liberalnych przygłupów z żydowskiej Nowoczesnej.pl, której żydowskie media, w momencie jej powstania, w ciągu zaledwie trzech dni zrobiły 5% poparcie społeczne, a po kolejnych trzech dniach już 10%. A więc jak zaistnieje potrzeba, a pewnie jest to zapisane w żydo-reżimowym scenariuszu, 63% niechęć do „Słoneczka Peru” zmienić się może w 63% zachwyt – ale, bądźmy ostrożni i dajmy na początek 40% poparcia, a resztę dołożymy po tygodniu.

Żydowski reżim IIIRP goni jednak w piętkę. Wie doskonale, że sytuacja gospodarcza Polski i materialna Polaków będzie tylko gorsza pod żydowskim reżimem. Wie, że zniechęcenie Polaków do żydowskiego reżimu i jego polityki rośnie, że rosną może i jakieś gorsze jeszcze nastroje wśród Polaków. Stąd wkłada ogromny wysiłek w eskalację politycznego napięcia wokół pozornego i pozorowanego konfliktu interesów między PiS i PO + jej stronnicy. Ta żydowska polityczna, świetnie reżyserowana i nakręcana przez żydowskie powszechne media, hucpa ma przyciągnąć uwagę Polaków i ustawić ich po dwu stronach żydowskiej barykady – zwolennicy żydowskiego syjonistycznego PiS kontra zwolennicy żydowskiej syjonistycznej PO. A jak dobrze pójdzie, to może Polacy zaczną się okładać na ulicy za żydowską, antypolską politykę – politykę, którą PiS i PO oraz wszelkie koncesjonowane dotychczasowe twory, realizują w interesie żydowskich lichwiarzy – politykę okradania i niszczenia Polski.

Całemu przedsięwzięciu będzie patronował żydo-katolicki Kościół potępiając w swoim nauczaniu wszelkie obronne odruchy Polaków, głosząc, że: „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest herezją i zaprzeczeniem patriotyzmu”, a zacni polityczni mężowie niepodległej i suwerennej IIIRP – sam święty JPII to przyznał w 1999r. -, jak przystało na szczerych żydo-katolików we wspólnej modlitwie zawierzą pospołu ojczyznę Najświętszej Panience. Amen.

 

 

 

Dariusz Kosiur

______________________

PS

Skądinąd wielu poczciwym Polakom nie mieści się w głowie i ciągle nie mogą zrozumieć, że PiS i PO lub PO i PiS to jedna żydowska, syjonistyczna drużyna, która realizuje tę samą antypolską politykę światowego żydostwa z USA.

Taniec radości z podpisania traktatu lizbońskiego” w wykonaniu D.Tuska i L.Kaczyńskiego, brakuje tylko ojców żydo-katolickiego Kościoła. Przypomnę, że prymas H.Muszyński domagał się jak najszybszego podpisania traktatu lizbońskiego.

KOMENTARZE

 • zgromadzone chazarstwo na foto
  Z jaką odrazą na szpetnych ryjach czyni chazarstwo znak krzyża.
 • @Autor
  Masz Waszmość tu rację , ale raczej przeniesie się do kraju bez ekstradycji . Banderlandia ?. 5*.
 • @kfakfa 15:28:26
  :))))) Ave. https://www.youtube.com/watch?v=vuzz5rqfJ3g
 • Autor
  ....odpowiem dobrym słowem za dobre słowo - ale 5* nie dam. I już wyjaśniam dlaczego:
  Intencje miał Pan dobre - trzeba pokazać tego łobuza w całej krasie - jednak zastrzeżenia budzi RELATYWIZOWANIE podobne do tłumaczenia przestępczych zachowań i działań prawników w aferze Amber Gold - błędami uchybieniami etc - a nie nazywanie rzeczy po imieniu: przestępstwami popełnianymi z premedytacją w ramach działania w zorganizowanej grupie przestępczej

  Tak samo z rudym - to nie jest żaden osioł bo to osłabia czujność - kto by się przejmował osłem - tylko profesjonalny bezwzględny zawodnik wagi ciężkiej, mocny siłą swoich mocodawców - czyli władców naszej części świata, czy nam się to podoba czy nie.

  Najemnik wagi ciężkiej wysłany by zrobił to, czego nie są w stanie zrobić obecni gracze: Grzechu, Rychu i pomniejsze kanalie. Rudy może się na to skutecznie porwać bo ma dużo większe zaufanie u swoich - więc uruchomione zostaną większe środki.

  I niech nas Bóg (obojętnie czy chrześcijański czy lechicki, czy pierwsza przyczyna z czasów gdy jeszcze nie było czasu - mniejsza o to) ma nas w swej opiece gdyby mu się udało.

  Sam Pan będziesz, Panie Dariuszu, płakał za Kaczyńskim i jego rządami, może i składał kwiaty pod jakimś pomniczkiem, albo pod domem na Żoliborzu (aż mnie skręca ze śmiechu jak sobie to wyobrażę...) - zapominając ochoczo, jak Pan wcześniej psy wszelakie wieszałeś...

  na koniec wkleję, by już potem nie przynudzać komentarz spod sąsiedniej notki:

  ".. żeby odpowiedzieć sensownie na dawno już postawione przez Żeromskiego pytanie "Dzie je Grzechu?" - czyli
  - na współczesny język przekładając: "skąd Grzechowi nogi wyrastają?" - trzeba pamiętać o rodowodzie - układzie wrocławskim, pewnej willi pewnego gangstera, towarzystwie, które tam się kręciło, pewnym szoferaku wrocławskiego MPK, Oskarze, Erice, pastorze Large, pewnym pułkowniku Wołodii...

  ....przedziwne są ścieżki historii - pod warunkiem, że się ją zna..."


  i apeluję, niechże Pan wreszcie zejdzie na ziemię i nie opowiada ludziom bajek - to jedna bandycka kamaryla, łapę nad nimi trzymał i nadal trzyma min Władymir Wladymirowicz i jego sojusznicy ponadnarodowi. Są też tacy, co trzymają łapę na Władymirze Władymirowiczu i na jego sojusznikach....

  Teraz jaśniej, Panie Dariuszu?....
 • @Andrzej Tokarski 16:27:55
  Z tym Putinem to Szanowny Pan przesadził . Pozdrawiam. :))) https://www.youtube.com/watch?v=CqDHjocgOBk
 • @Repsol 16:37:34
  - kto trzymał łapę nad Stasi? która trzymała łapę nad Dolnym Śląskiem, Opolszczyzną, etc, więc i Pomorze się łapie - "ziemiami niemieckimi pod tymczasowym zarządem Polski"

  Braun o tym sporo kiedyś mówił - a ja jestem z Wrocławia...

  pozdrawiam :)
 • @Andrzej Tokarski 16:44:07
  ZSRR o ile pamiętam . Dawniej żyliśmy w PRL teraz w Rzeczypospolitej . Tam byli Sowieci ,a teraz jest Rosja . Gdzieś zgubiłem logikę ?. Pozdrawiam. Ps . Dekomunizacji pozwoliliśmy nie zrobić , czyli to raczej moja i Pana wina . Bez urazy . Ukłony .
 • @Andrzej Tokarski 16:27:55
  "(...) to jedna bandycka kamaryla, łapę nad nimi trzymał i nadal trzyma min Władymir Wladymirowicz i jego sojusznicy ponadnarodowi."

  Za zamieszczenie powyższego stwierdzenia szczerze dziękuję. Teraz już wszystko rozumiem.
  Pozwoli Pan, że spytam: czym Pan się różni - oczywiście w poglądach - od np. niejakiego A.Macierewicza?

  Nie wiem, czy to Pana własna, czy zlecona inicjatywa, ale realizuje Pan program, który można nazwać tak: "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" - innymi słowy Polak ma zawsze postrzegać Rosję jako jednego z największych swoich wrogów.

  Panie Andrzeju,
  ja jestem już stary chłop, a i wiedzę - z wielu dziedzin - także jakąś posiadam i na takie plewy proszę nie próbować mnie nabierać, bo powagi Pan tym sobie nie dodaje.
 • Jak czas szybko leci (przecież to było tak nie dawno)...
  http://www.imagic.pl/files/24301/./Sciemnianie%20Tuska.png

  http://www.imagic.pl/files/24301/./Tusk%20-%20komiks.png

  http://www.imagic.pl/files/24301/./nagroda%20dla%20Tuska.png


  I znowu będę musiał wziąć się za przygotowywania kolejnych komiksów...

  _________________________
  Konstruktywna alternatywa
  http://www.wolnyswiat.pl/racjonalnyrzad/
 • @Repsol 16:50:28
  nie ośmieliłbym się obrazić tak znakomitych służb podejrzeniem o nieumiejętność zachowania ciągłości. Zaś deklaracje kontynuacji chwały ZSRR i podkreślanie ciągłości i chwalebnej tradycji i dorobku - toż to narracja samego Władymira - trudno i bezowocnie udowadniać, że tego nie powiedział

  Bądź pozdrowiony!
 • @Andrzej Tokarski 19:56:37
  Wie Pan zastanawiam się co w tym naszym grajdołku może zdziałać Rosja . Wykupić obligacje bankruta , którym jesteśmy . Może warto to przemyśleć . Pozdrawiam z PRL-u . Warto posłuchać . https://www.youtube.com/watch?v=Oa9uMPHeIPY
 • @Rzeczpospolita 17:34:32
  ...znów Pan nie ogarnął całości - trudna robota

  w sprawie Macierewicza radzę dokładnie zapoznać się z materiałami Tomasza Piątka z Gazety Wyborczej (źródło marne, ale dziennikarz niezły). Były one też publikowane w formie wywiadów w tv Superstacja - rozmowy z Michalik. Mówili o tym (tej wiedzy, nie tych wywiadach) też poseł Jakubiak, Rozenek, Dukaczewski. Procesów nikt im nie wytoczył.
  A ja o tym pisałem w S.Tr. zanim mówili o tym i pisali wyżej wymienieni.

  Zdziwi się Pan gdy zauważy, że deklaracje werbalne to jedno - a skrywana rzeczywistość - to coś zupełnie innego. W tej skrywanej w mroku i ciszy rzeczywistości najpewniej kryje się też prawda o Smoleńsku.

  Granice państw nie mają nic wspólnego z zakresami wpływów.
  Rządy państw nie mają nic wspólnego z ośrodkami władzy...

  Brata najbliższego w sojuszach Pan znajdzie w Macierewiczu, Panie Dariuszu - tyle, że on nie gada (gada co innego), tylko dyskretnie działa. Też o tym pisałem przy okazji caracali, nie doczytał Pan. To taki Niedźwiadek dzisiejszych czasów - takie mam wrażenie...

  nie mam intencji dokuczania Panu - tylko ... proszę się uważniej rozglądać..bez urazy
 • @Repsol 20:06:03
  a nie myślał Pan o tym że Rosja - wspólnie z innymi grubymi graczami - bierze udział w rozgrywce o Judeopolonię i Judeoukrainę - a kamieniem węgielnym dla tej operacji - był Smoleńsk

  przykład:
  jak Kantor robił podchody do Azotów - to warto było zadać pytanie: czy robił to jako Rosjanin? - czy może jako Żyd? A może tu nie ma kontry?
 • @Andrzej Tokarski 20:25:00
  Smoleńsk to zaniechanie naszych sojuszników . Widać że im z zatajeniem prawdy jest zajebiście . Ma Pan inne zdanie ?. Ps. Ile i czyich satelitów znajdowało się nad Smoleńskiem 10.04.2010 roku ? . Ave.
 • @Repsol 20:35:21
  "Smoleńsk to zaniechanie naszych sojuszników . Widać że im z zatajeniem prawdy jest zajebiście"

  - to jest jakieś 5% prawdy

  kto?

  w jakim celu?

  qui bono?
 • @Andrzej Tokarski 20:39:37
  Temat został już dobrze przewałkowany . Serdecznie pozdrawiam .Ps. : Podpowiadam . http://4.bp.blogspot.com/_n-njTteDnPw/SdxvFP1pykI/AAAAAAAAEjU/e4F0gkNWVeI/s640/musudan_ri_coast_april5_2009_dgl.jpg
 • @Andrzej Tokarski 20:25:00
  Myślę że Smoleńsk powinien być uznany za pewną chorobę i leczony w odpowiednim miejscu . Proszę kupić gumowy młotek ..na krótko pomaga ..
 • Autor
  Nieco prostacko zachwyca sie Pan nosem P.Kukiza.
  .."znamie szlachetnej przeszlosci przodköw"...Tylko na tyle Pana stac?
  Mysli Pan, ze panskie wasiska wpisuja Pana automatycznie na liste sarmackich przodköw ?
  P.Kukiz wyszedl z przyzwoitego domu a korzenie ma tatarskie.
 • @fabi 21:11:55
  Dziękuję , potrafisz coś napisać o katastrofie w Gibraltarze . Jak nie to się nie wychylaj.
 • @morgan 21:29:43
  Jego dom może i był przyzwoity, ale P.Kukiz niewiele z tej przyzwoitości odziedziczył. Śpiewał na Majdanie z pogrobowcami banderowców w czasie ukraińskiej żydo-rebelii.

  W wyborach prezydenckich w 2005 znalazł się w honorowym komitecie poparcia Donalda Tuska. W latach 2006–2007 wspierał kampanię samorządową Hanny Gronkiewicz-Waltz i parlamentarną Platformy Obywatelskiej. Bliski znajomy G.Schetyny
  W wyborach prezydenckich w 2010 opowiedział się za kandydaturą żydo-katolika Marka Jurka.
  Promował JOW - system wyborczy, który - jeśli zostanie wprowadzony - zabetonuje polityczną scenę jak w USA.
  W 2015r. zajął 3 miejsce w wyborach prezydenckich IIIRP - żydowski reżim nie dopuszcza do uczestnictwa w tych wyborach ludzi spoza swojego układu.
 • @morgan 21:29:43
  certyfikat o korzeniach wystawia Gazeta szechtera.
 • @Repsol 20:50:50
  co najwyżej jest uporczywie zawałkowywany - z różnych stron - tam jest bardzo wiele pytań i bardzo mało sensownych odpowiedzi - bo odpowiedzi Macierewicza i jego ludzi traktuję jako kolejną dez
 • @Andrzej Tokarski 20:15:29
  Oto i Pana brat w sojuszach. - Pan istotnie ogarnia całość, tyle, że nie naszych, polskich interesów - tym się różnimy i różnić będziemy.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/08/z11943451q.jpg

  Żydzi walczą z PRL. Październik 1979, Warszawa, głodówka członków KOR w kościele św. Krzyża. Z przodu od lewej: Antoni Macierewicz - jeszcze nie żydo-katolik, ochrzcił w trakcie internowania, Adam Michnik, ksiadz Stanislaw Małkowski, Jacek Kuroń, Kazimierz Wóycicki, z tyłu siedzą: Konrad Bieliński, Mariusz Wilk, Kazimierz Janusz.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/06/nasz-dziennik.jpg

  środkowy fragment w kolorze czerwonym:

  "Mówił o milionach dolarów, które za pośrednictwem siatki wywiadu Mosadu zostały przekazane – umownie rzecz ujmując – opozycji demokratycznej w Polsce.”
 • @Rzeczpospolita 12:02:31
  Kasa-rzecz umowna,szczególnie u chazar-ejczyków.
 • @Repsol 20:35:21
  "Smoleńsk to zaniechanie naszych sojuszników . "
  Ale jesteś naiwny!
  Zaniechanie, czy recydywa Jałty w trochę odmiennych warunkach, zakończone wystrychnięciem przez Wołodię "mocno opalonego" na przysłowiowego "dudka".(wziął co swoje i pokazał mu środkowy palec w Syrii).
 • @Rzeczpospolita 12:02:31
  proszę, o ile to możliwe, przeczytać uważnie:
  ...dalej Pan nie odrobił lekcji - to o czym Pan tak krzyczy - Macierewicz robi po cichutku. Dlatego Macierewicz jest tam gdzie jest - a gdzie jest i jakie ma szokujące kontakty RÓWNIEŻ w Rosji, to mógłby Pan się dowiedzieć gdyby Pan poczytał zasygnalizowane materiały. Wtedy - być może - to o czym wiele razy pisałem, zaczęłoby się Panu układać w całość. Właśnie z Niedźwiadkiem i Obroną Terytorialną podporządkowaną wprost ministrowi w tle...

  - a Pan jest tam gdzie Pan jest - a oprócz tego, że jest Pan na politycznym aucie - to przede wszystkim jest Pan w gęstej mgle niewiedzy - ale uparł się Pan twierdzić, że widzi Pan świetnie.

  I może to prawda, rzeczywiście widzi Pan świetnie, ostro i precyzyjnie
  - mgłę


  Jestem zadowolony z tego co napisałem, uważam , że zrobiłem co do mnie należało, pokazałem mechanizm. A to czy ktoś z tego skorzysta? szczerze mówiąc, wisi mi to.
  Też mam swoje lata, nie będę żył wiecznie.
  Może głupi naród po prostu zasługuje na jakąś formę unicestwienia - np przez roztopienie w innej, bardziej zwartej społeczności - i nie ma o co kruszyć kopii


  Przekazanie władzy nad Polską - jakkolwiek koślawa ona była - żydom w 89roku w cieniu dwu menor na szczytach stołu obrad, jak wyłącznych obecnych oficjalnych symboli państwowych w pomieszczeniach obrad (co bodaj jako pierwszy jasno pokazałem) odbyło się za akceptacją całego "cywilizowanego świata" a pod bezpośrednim patronatem władczym ZSRR.
  I, niechże Pan uwierzy - oprócz zawieszenia nowych szyldów, NIC się nie zmieniło

  Choć Jaruzelski miał opory, nie chciał brać tego na siebie, a Kiszczak wiele razy oferował bardziej patriotycznie zorientowanej części opozycji papiery konfidentów, mówiąc: weźcie te papiery i zróbcie w kraju porządek.
  Nikt nie skorzystał. Dopiero TERAZ, za kaczystowskiego terroru lada dzień zbiór zastrzeżony ma być ujawniony - to już zostało ogłoszone.

  dużo Pan pisze, rzecz w tym, że z powszechną korzyścią byłoby, gdyby Pan nie ograniczał się do - skądinąd słusznego - wycinka krytyczne analizy rzeczywistości - tylko spojrzał szerzej - i wtedy to opisał.

  Żydzi nas gnębią, to prawda, ale czemu dajemy się gnębić. Może właśnie dlatego, że nie widzimy pełnego obrazu rzeczy tylko platońskie cienie na ścianie i to niewyraźnie - i na tych powidokach budujemy swoje diagnozy...
 • @Andrzej Tokarski 12:37:24
  Pan po prostu bredzi - uprawia syjonistyczną propagandę.

  ZSRR był demontowany przez żydowską V kolumnę w Rosji, identycznie jak PRL przez żydowską V kolumnę w Polsce.
  W Rosji ten proces udało się zahamować w 2000r., w Polsce niestety nie. Nie znaczy to, że Rosja wyzwoliła się całkowicie spod żydowskich wpływów. W dalszym ciągu syjonistyczny Żyd ma wpływy w mediach, w kulturze, w systemie finansowym Rosji - walka trwa nadal, ale jest kontrolowana przez Rosjan, przez rosyjskie resorty siłowe.
 • @Rzeczpospolita 12:49:06
  "Pan po prostu bredzi - uprawia syjonistyczną propagandę."

  - i nic dodać, Panie Dariuszu, nic dodać - dawno temu pisałem w jakimś komentarzu, że gdyby żydzi chcieli siać zamęt w głowach gojów - to Pan jest najlepszy...

  zdrowia życzę, zdrowie Panu potrzebne...
 • @Andrzej Tokarski @Rzeczpospolita //Strzyżono? Golono?
  .
  Prosze mi powiedziec co zrobic, by wyeliminowac niekonczace sie miedzy nami spory i podzialy? Przeciez bez wspolnego celu i dzialania nigdy niczego nie osiagniemy!
 • @Czartoryski 13:42:48
  ...toż próbuję człowiekowi wytłumaczyć krok po kroku - ale jak groch o ścianę - tylko się ciska
 • Tymczasem Dudesz jedzie do Izraela odznaczac
  Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Izraelu odznaczy Orderem Orła Białego Szewacha Weissa – poinformował prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Jak dodał, uroczystość odbędzie się w Jerozolimie. Prezydent złoży wizytę w Izraelu i Palestynie w dniach 16-19 stycznia.


  odznaczany syjonista :


  Odżywa też kwestia odszkodowań, które Polska miałaby wypłacać Żydom. Czy powinna to robić?

  Ta sprawa cały czas istnieje i właśnie w tej sprawie Polska nie wykonała tego co powinna.....
  ....Czyli powinna wypłacać odszkodowania?

  Dawno, będąc ambasadorem miałem propozycję: potrzebna jest umowa między rządami, narodami, instytucjami. Oczywiście, wziąć w rachubę polskie możliwości. Polska jest jedyna w Europie, która takich odszkodowań nie dała....
 • @kfakfa 14:43:56
  były umowy indemnizacyjne?

  były

  to o co o kaman?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031