Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
516 postów 3663 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowska banda bezkarnie znieważa Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polsce pilnie jest potrzebna dejudaizacja całego życia społeczno-politycznego.

 

Polsce pilnie jest potrzebna dejudaizacja całego życia społeczno-politycznego.

Rys. Kwestia żydowska w prasie polskiej 1919-39

 

 Czym różni się współczesna hucpa żydowskiej hołoty, jej nienawiść do Polski i Polaków, od opisywanych na początku XXw. przez B.Prusa w „Warszawskich kronikach” żydowskich manifestacji na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, gdzie Żydzi maszerowali nosząc hasła „precz z białą gęsią”, „precz z krzyżem”.

 

Dzisiaj żydowskie szumowiny testują wytrzymałość Polaków. Wiedzą już, że mogą nas bezkarnie okradać z majątku narodowego i prywatnego,że mogą likwidować miejsca pracy, eksmitować nas na bruk. I mimo, iż ten zbrodniczy proceder jest zalegalizowany prawem żydowskiego reżimu IIIRP,to jego władze sprowadzają obce wojska syjonistycznego okupanta z USA, których zadaniem będzie ochrona żydowskiego reżimu w Polsce.I jakby tego było nie dość, Żydzi sprawdzają, ile żydowskiego opluwania Polak zniesie bez reakcji. Żydowskie kreatury z syjonistycznej gadzinówki Michnika wiodą tutaj szczególny prym:

 

 

 

 

za: http://wyborcza.pl/duzyformat/5,127290,15569896.html

Przykładów można by mnożyć więcej.

 

Ciekawe, że hucpa żydowskiej zgnilizny nie jest zauważana przez Kościół, który przestrzega jedynie przed grzechem antysemityzmu (?). Żydowskie antypolonizm, polonofobia grzechem widać nie są.

 

 Ta postawa Kościoła przybiera zresztą interesującą postać. Oto bowiem żydo-bolszewicki bandzior, niejaki Z.Bauman, który miał na rękach krew Polaków przyjmowany był przez żydo-katolickiego papieża Franciszka.

 

  

 Z.Bauman (z prawej) z L.Kołakowskim na Wydziale Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego 1963r.

Żydowski reżim kreuje Polakom antypolskich, żydo-bolszewickich, bandziorów na autorytety moralne i intelektualne. Tych dwóch żydo-bolszewików – zresztą jak znakomita większość z nich, gdy utracili w 1956r. w Polsce kierownicze stanowiska, natychmiast przeszło do opozycji.

 

Interesujące będzie może dla Polaków kolejne zdjęcie zrobione w Paryżu w 1976r., w czasie Międzynarodowej Konferencji poświęconej 20 rocznicy wydarzeń 1956r. Tak właśnie żydowski Zachód wspierał żydowskie V kolumny w Polsce i we wszystkich państwach socjalistycznych w walce o przejęcie władzy, uwieńczonej sukcesem w 1989/90.

 Aleksander Smolar, Leszek Kołakowski, Eugeniusz Smolar, Adam Michnik – międzynarodowa konferencja w 20. rocznicę wydarzeń 1956 r., Paryż, październik 1976. Fot. ze zbiorów A.Friszkego

 

Sami czołowi intelektualiści IIIŻydo-RP, czyli antypolskie, żydo-bolszewickie zbiry – A.Smolar – prezes żydowskiej, założonej przez Sorosa w NY w 1988r. fundacji S.Batorego, w której w 2005r. J.Kaczyński składał obietnicę usunięcia z sejmu LPR i Samoobrony. Kołakowski – żydowska kreatura, która m.in. doprowadziła w 1950r. do usunięcia prof. W.Tatarkiwicza z UW. E.Smolar, A.Michnik – działacze antypolskiej, żydowskiej rebelii z marca 1968r. Wielu żydowskich zbirów, byłych funkcjonariuszy zbrodniczego UB oraz ich potomków, którzy chcieli obalić rządy W.Gomułki w 1968r. otrzymało z rąk L.Kaczyńskiego najwyższe odznaczenia państwowe.

 

 

 

A kogo i co przedstawia ta fotografia można streścić w kilku słowach: żydo-katolicki Kościół zawsze z narodem – ma się rozumieć z narodem wybranym.

 

 

 

 Sądownictwo – agenda żydowskiego reżimu – także nie ściga żydowskich szumowin za przestępstwa przeciw Polsce i Polakom, tylko za antysemityzm, jak w przypadku spalenia kukły Żyda we Wrocławiu przez P.Rybaka. Rybaka skazano na 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Niedawno żydowskie media doniosły o księdzu pedofilu, który kilkadziesiąt razy zgwałcił trzynastoletnią dziewczynkę – wyrok 8 lat więzienia, które jednak opuścił po czterech latach i nadal odprawia msze. Porównajmy: za spalenie szmat obrazujących Żyda – zawsze występującego przeciw Polsce i Polakom – 10 miesięcy, czyli prawie rok i ohydna zbrodnia księdza na dziecku cztery lata – zbrodnia zostawiająca uraz na całe życie. Oto mamy żydo-reżimowe sądownictwo i zjudaizowane prawo.

 

Zbrodnicze rządy żydowskich reżimów IIIRP doprowadziły do sytuacji, których nie są w stanie ukryć nawet żydowskie media.

Nocny autobus z grochówką i wkładką mięsną

Na ten pojazd co noc czekają w Łodzi tłumy zmarzniętych i głodnych.http://wyborcza.pl/

A przecież Łódź nie jest tu jakimś specjalnym wyjątkiem.

 

 Nie przeszkadza to wcale syjonistycznej kreaturze, wykształconemu ekonomiście (!), niejakiemu J.Gugale w żydowskiej radiowej gadzinówce TOK FM twierdzić, że „nigdy Polakom w Polsce nie żyło się tak dobrze jak obecnie w IIIRP”.

 

 

Żydowski reżim dysponujący całym arsenałem środków umożliwiających indoktrynację społeczeństwa skutecznie skupia naiwnych Polaków – wykształcenie nie ma tu żadnego znaczenia – we wzajemnie zwalczających się obozach politycznych. Wielu Polaków nie pojmuje, że partie polityczne tych obozów realizują te same polityczne antypolskie, antynarodowe cele – cele żydowskiego reżimu, a faktycznie światowej żydowskiej mafii finansowej, i że nie ma między nimi żadnych istotnych różnic. A więc naiwny Polak popierający PiS jest wrogiem naiwnego Polaka popierającego PO (KOD, Nowoczesną, itp., itd.) i odwrotnie.

Żydowskie reżimowe rządy i żydowskie media, chcąc odwrócić uwagę Polaków od rzeczywistych problemów i od autentycznego wroga, podrzucają nam tematy zastępcze: „dekomunizacja”, czy ostatnio „deubekizacja”. I wielu Polaków daje się nabierać na te brednie, bo nie wiedzą i nie rozumieją, że jedynym sensownym procesem –bezwzględnie koniecznym, który uzdrowiłby życie polityczne i gospodarcze w Polsce byłaby dejudaizacja całej przestrzeni życia społeczno-politycznego.

Tego procesu nie przeprowadzą żydo-reżimowe rządy i żydo-reżimowe partie polityczne. Ten proces musi uruchomić świadomy polski naród zdolny do samozorganizowania się.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

KOMENTARZE

 • @Nibiru 20:15:41
  Do 2000 roku Rosja była demontowana, rozkradana podobnie jak Polska przez żydowską V kolumnę w Rosji. Żydzi w Rosji nie zniknęli, w dalszym ciągu jest ich nadreprezentacja w mediach, w oświacie i w finansach. Jednak po przejęciu władzy przez W.Putina (istotną rolę odgrywają resorty siłowe) Żydzi z polityki rosyjskiej zostali w dużej mierze wyeliminowani, ograniczana jest także syjonistyczna działalność agenturalna w postaci tzw. organizacji pozarządowych.
  Od 2000r. następuje w Rosji systematyczna poprawa parametrów ekonomicznych i odczuwalna poprawa warunków materialnych społeczeństwa.
 • @
  Nie znam nikogo, kto bardziej bezkarnie znieważa Polaków niż Kosiur vel „Rzeczpospolita”.
  Jest to dowód na to, że jest żydem.
 • @Zdzich 20:39:34
  Dziduś,
  ty pewnie czujesz się znieważony jako żydo-katolik i mentalny Żyd z Polski (?)
  Eh, ty durnoto
 • @Nibiru 20:15:41 Vladimir Putin pomógł Donaldowi Trump wygrać wybory :)
  https://www.youtube.com/watch?v=RCPsq6Gd1AY

  Robert Kraft i Rupert Murdoch przyglądają się jak President Vladimir Putin przymierza pierścień Super Bow zanim schował go do kieszeni. (Kommersant Photo / Dmitry Azarov)

  http://cache.boston.com/bonzai-fba/Third_Party_Photo/2005/06/29/1120039473_5218.jpg
 • @Rzeczpospolita - A to, co oznacza? Czyżby przekazanie Maratońskiej Pałeczki? - Nie rozumiem?!
  .
  Gdzie jest meta?!

  Kto będzie następny?

  Czyżby Jelcyn rządził z za grobu?

  http://i2.cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/130606170145-03-putin-horizontal-large-gallery.jpg
 • @Rzeczpospolita - Czy może to Dmitry Anatolyevich Medvedev jest prowadzącym Putina.
  .
  Przecież wszyscy Jaruzelscy na całym świecie mają w swoim cieniu tak zwanych doradców - faktycznie oficerów prowadzących (kiszczaków).

  http://cbsnews2.cbsistatic.com/hub/i/r/2008/11/25/d98ccf36-a642-11e2-a3f0-029118418759/thumbnail/620x350/70b948473b2c6210dec6759683f17bee/image4631596x.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 21:36:26
  Dot. filmiku.
  Obama obłapuje rękę Miedwiediewa.
  Czyżby prawdą było to, że Obama to gej, jego żona to transwestyta a dzieci adoptowane?
 • @Krystyna Trzcińska 21:45:13
  Wyciągnęła Pani nie trafne wnioski.

  Natomiast, jeśli chodzi o następny komentarz, powiem tylko tyle, że rosyjscy nacjonaliści nie darzą sympatią D.Miedwiediewa.
  ____________________

  Obecnie we władzach Rosji zdecydowaną przewagę osiągają zwolennicy jej narodowych interesów.
 • @Rzeczpospolita 22:15:29
  Putin i Miedwiediew to zgrana drużyna.
  Oni to razem doprowadzili Rosję do państwa liczącego się obecnie na świecie jako mocarstwo.
  Cudaki z pejsami na uszach wymyśliły sobie już z bezsilności następny krok: skłócić Putina z Miedwiediewem.
 • @lorenco 22:39:48 "Putin i Miedwiediew to zgrana drużyna."
  O tym własnie piszę.

  Jak Jaruzelski z Kiszczakiem.
 • @lorenco 22:39:48
  .
  https://pbs.twimg.com/media/C16-U13WIAAYz2g.jpg
 • @Rzeczpospolita 20:45:11
  Swoim komentarzem udowodniłeś, że miałem rację pisząc:
  „Nie znam nikogo, kto bardziej bezkarnie znieważa Polaków niż Kosiur vel „Rzeczpospolita”. Jest to dowód na to, że jest żydem.”
 • @Krystyna Trzcińska 23:05:16
  Pani Krystyno - z takimi tekstami to nie do mnie. Proszę udać się na strony rosyjskie i tam dezawuować rosyjskich przywódców.
  Może Rosjanie Panią posłuchają i w przyszłych wyborach wybiorą Chodorkowskiego czy Nawalnego, proszę tam u nich prowadzić wykłady.
  Jak wygra Nawalny czy Chodorkowski, wtedy będzie Pani mieć pewność, że będą mieć na palcach pierścienie o jakie Pani chodzi.
  Jak dla mnie, propaganda antyrosyjska, którą Pani tu prowadzi i nie wiem czym powodowana ( na podstawie jakiegoś bełkotu ze strzałkami latającymi po ekranie) jest co najmniej zadziwiająca.
  Ja żyję w Polsce i nie czuję się zagrożony ze strony Rosji i niech tak będzie jak najdłużej, gdyż ta para Putin - Miedwiediew jest akurat najbardziej stabilna dla pokoju na świecie.
  Może przyjść inna para, która będzie bardzo nerwowa a tego bym nie chciał.
 • @lorenco Ludzie Rosji są na tym samym etapie świadomości politycznej jak cały świat. Sami nie wiedzą kto nimi naprawdę rządzi.
  .
  A rządzi nimi ten kto im to ich chrześcjańskie państwo zorganizował.

  Dokładnie jak w Polsce, czy na ukrainie.

  Mamy wszyscy wspólnych ojców przełożonych - założycieli.

  Oni nas ociemniają a potem na siebie nasyłają.


  lorenco, ty się jeszcze uczysz wierzyć w dobre intencje polityków.

  Ja tą szkołę mam już daaaawno za sobą.

  Życzę dużo siły psychicznej, bo będzie ona konieczna po gożkich rozczarowaniach.

  By ten krzyż babiloński przyjeli, pewnie jak u nas w Polsce, też im dawał po krzyżu OGNIEM I MIECZEM.

  Krótka pamięć Narodów powoduje, że historię nam powtarzają a z do upadłego.

  Podpis Jarosława I Mądrego założyciela Rusi Kijowskiej - podobno "ojciec", bohater Narodowy Rosjan i Ukraińców.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8b/Alex_K_Yaroslav.svg/1024px-Alex_K_Yaroslav.svg.png

  Dynastia Ruryków

  https://en.wikipedia.org/wiki/Rurik_dynasty

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a7/20/51/a72051a644433a68e14fe4a82c77935e.jpg
  http://beautifulrus.com/wp-content/uploads/2014/09/Coat-of-Arms-Yaroslavl.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 03:36:13
  A ode mnie coś konkretnego, proszę obejrzeć.
  https://youtu.be/1hfHQebK6Aw
 • @lorenco 04:17:38 a to ode mie
  https://www.youtube.com/watch?v=TaLL2ZHTeHY

  1958 ???!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=3o9k6HV9XJo


  starszy kanał
  https://www.youtube.com/channel/UCTrZJrLbsoN171bMFQKN5Xw/videos
 • @Krystyna Trzcińska 05:17:42
  Niepotrzebnie uprawia Pani antyrosyjską (antyputinowską) propagandę w stylu H.Pająka i tu na Neon24.pl staje w jednym szeregu z elementem syjonistycznym i antypolskim. Ta propaganda nie posiada merytorycznych podstaw i Pani - jako osoba inteligentna, a wnioskuje to z Pani tekstów - z pewnością to wie i rozumie.
  Nasuwa się więc uzasadnione pytanie, w jakim celu Pani to robi?
  ________________________

  Błędem jest zrównywanie współcześnie prawosławia i katolicyzmu. Prawosławie mimo, że tak samo jak katolicyzm jest religią żydowską, to jednak nie podlega Watykanowi i związane było zawsze z tradycją narodowo-państwową Rosji. Prawosławie nie stoi więc w opozycji do rosyjskiego narodu i państwa - a jak wiadomo katolicyzm był od zawsze antynarodowy i antypaństwowy.
  Kultywowanie prawosławia i podkreślanie jego związków z państwem przez obecne władze Rosji wynika z właściwego rozeznania rosyjskiego społeczeństwa i przynosi takiej polityce korzyści.
 • @Krystyna Trzcińska 05:17:42
  Komentarz żydo-Kosiura obrazuje tylko jak bardzo debilom zależy na osądzaniu inteligencji ludzi normalnych; co przy okazji demaskuje ich własną głupotę.
 • @Zdzich 18:31:04
  Zdzichu, gadasz jak mały Władziu. Zdjęcia z Papieżami świadczą same za siebie. Zadowolony Jan Paweł II i zadowolone żydowskie kreatury. Obrażanie Polaków? To kto dla Ciebie jest Polakiem, Geremek, Michnik czy Wojtyła? Kogo to zdjęcie obraża? Dla mnie to coś tu przynajmniej nie gra, jeśli JPII jest w takiej zażyłości z czołowymi żydami, którzy Polaków po prostu nienawidzą. Tu nie chodzi o obrażanie, tylko coś tu jest przynajmniej nie tak.
 • @Zdzich 18:31:04
  Dziduś, durnoto,
  każdy świadomy wyznawca antypolskiego, antynarodowego, antypaństwowego, żydo-katolicyzmu, nawet jeśli jest normalny, to i tak jest kanalią.
 • @Rzeczpospolita 22:39:00
  Dziekuję za twoja następną „szczyptę należnego sarkazmu”. To tak dla innych, którzy jeszcze ciebie nie znają.

  Poza tym, katolicyzm NIE jest antypolski, antynarodowy, antypaństwowy, ani żydowski. Natomist kanaliami są agenci byłej Samodzielnej Grupy „D” Departamentu IV MSW zajmującej się dezintegracją kościoła katolickiego w Polsce. Tak, to ci, którzy wysłali ciebie na przeszkolenie do USA.
 • @topstopjuve 19:41:38
  Zdjęcia z Papieżami O NICZYM NIE świadczą. Każdy może sobie zrobić zdjęcie z papieżem (za darmo), a tym bardziej fotomontaż.
 • Żydowski Facebook zablokował mi konto za umieszczenie tego artykułu.
  A swoją drogą to ciekawa zbieżność. Za powyższy artykuł żydo-katolicki dureń "Zdzich" pewnie z przyjemnością powiesiłby mnie na rzymskiej szubienicy, którą on utożsamia z Bogiem i miłością i Żydzi za ten sam tekst blokuję mnie na Fb.
 • @Rzeczpospolita 17:48:01
  A to ciekawe, gdyż „Syjonistyczna szumowina administrująca portalem Neon24.pl" NIE usunęła twojej publicystyki. https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/02/syjonistyczna-szumowina-administrujaca-portalem-neon24-pl-usunela-moja-publicystyke

  A jeśli chodzi o wieszanie na rzymskiej szubienicy, to DEBILI opłacanych przez Ot-wotzką Fundajcę Shalom nie wieszamy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031