Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
550 postów 3900 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Kali ukraść – to dobrze, Kalemu ukraść – to źle”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystkie czołowe żydowskie gadzinówki w Polsce, od GW Michnika po ND Rydzyka, ubolewają nad aresztowaniem w Moskwie żydowskiego opozycjonisty, A.Nawalnego.

Syjonistyczna zgnilizna ubolewa najbardziej nie nad faktem, że sąd rosyjski skazał tego agenta Międzynarodowego Żyda na 30 dni, ale dlatego, że aresztowano go w przeddzień demonstracji. A demonstracja w Moskwie organizowana przez Nawalnego, w rzeczywistości wymierzona przeciw W.Putinowi, wedle żydowskich wskazań z Waszyngtonu, miała odbywać się pod hasłami „walki z korupcją”.

Nie można zaprzeczyć, że korupcja, tak polityczna, jak i gospodarcza, w Rosji istnieje – rosyjskie władze temu także nie zaprzeczają. Problem w tym, że syjonistyczny Zachód chce doprowadzić w Rosji do żydo-rebelii w wyniku, której rosyjską korupcję zastąpi totalna korupcja żydowskiego kapitalizmu, która na Zachodzie nazywana jest w żydowskich mediach demokratycznymi standardami europejskiej cywilizacji o judeo-chrześcijańskich korzeniach.

Antyrosyjskie (i oczywiście antypolskie!) gadzinówki opłakują Nawalnego:

http://wyborcza.pl/ ; http://wp.naszdziennik.pl/

W takiej postawie żydowskich gadzinówek nie byłoby niczego dziwnego, gdyby nie pewien fakt, który całkowicie obnaża standardy europejskiej (żydowskiej) demokracji w Polsce pod żydowskim reżimem – i warto, żebyśmy w końcu zaczęli sobie uzmysławiać, że kreowana przez żydowskie powszechne media i przez żydo-reżimowych polityków rzeczywistość jest rzeczywistością wirtualną. A chodzi o fakt przetrzymywania w więzieniu już ponad rok, bez zarzutów i bez wyroku, byłego posła RP, Mateusza Piskorskiego.

Żadna żydowska gadzinówka, żadna łajza mieniąca się polskim posłem (choć to tylko posłowie IIIŻydo-RP, a nie Polski – a to istotna różnica), nie tylko, że nie ubolewa nad faktem łamania podstawowych, konstytucyjnych, praw przez reżim, ale milczy o sprawie M.Piskorskiego. Tymczasem żydo-medialne, rozpaczliwe doniesienia o aresztowanym syjoniście Nawalnym dowodzą, że to właśnie ta wściekle atakowana przez syjonistyczny Zachód Rosja jest państwem prawa, a nie IIIŻydo-RP i z całą pewnością nie USrael, który nakazał swoim marionetkom w Warszawie aresztowanie M.Piskorskiego.

Niestety, zanim świadomość polityczna i narodowa stanie się udziałem znacznej części naszego narodu, będziemy nadal skutecznie indoktrynowani żydowską mentalnością Kalego – mentalnością wybraństwa – przez intelektualnych konusów, choć w warunkach żydowskiego reżimu politycznych wielkoludów, jak J.Kaczyński. Ten czołowy syjonista ze swoją sofistyką czynioną sprytnie spod krzyża, przygniatającego Polaków od 966r. i niszczącego słowiańskiego ducha narodu, usiłuje nam wmówić, że obrona żydowskich interesów jest naszą racją stanu, obroną „naszej” cywilizacji.

 

Istotne treści filmu od 4:15 minuty

     https://www.youtube.com/watch?v=WBeVEyn0Gz8

 

 

 

Innymi słowy walka o demokrację i obrona cywilizacji to nasz judeo-chrześcijański obowiązek zdaje się mówić konus J.Kaczyński.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • na Marsie się nie uda:))
  ...na Marsie odkryto złoża ropy naftowej...

  http://std3.ru/a6/00/1443285175-a600fd77cece8fa1ab38643b30df6af2.jpeg
 • Insynuacje
  Polacy przez KK, zabory, komunizm, PRL nie byli przyzwyczajani do zasad mówienia prawdy i udowadniania jej. Przyczyną były sankcje, kary, dyscyplinowanie ludzi w jedynie słusznych poglądach.

  Niestety "Solidarność sterowana" nie była oznaką mądrości Narodu.
  Jeszcze za Solidarności, strategia owijania w bawełnę, półkłamstw, insynuacji, mówienia między wierszami, dała oszustom nadzwyczajne sukcesy.

  Tę strategię kontynuują politycy głównych partii politycznych w dalszym ciągu.

  Mając takie doświadczenia, dlaczego mam, więc się zastanawiać, co miał na myśli J. Kaczyński tak od 4 minuty, gdy mataczył o winie za Jedwabne?

  Niejasne zdania jak te o Jedwabnem trzeba tłumaczyć, jak te o Smoleńsku. Insynuacje, przypuszczenia - bełkot.
  Kaczyński potrafi mówić jasno, gdy mu to pasuje.

  Polacy nauczeni podłym wykorzystywaniem katastrofy w Smoleńsku, w celu przejęcia władzy przez PiS, powinni słuchać tego, co jest jasne i zrozumiałe, żądać stale dowodów i źródeł!

  Kaczyński mówiąc jasno o tym, że Izrael jest przyczółkiem zachodniej demokracji na Bliskim Wschodzie, demaskuje się, jako niebezpieczny dla Polski syjonista.
  -------------------------
  Nigdy więcej Żadnego Żyda w polskiej polityce!
  --------------------------
 • @
  Parafrazując: „Reżim Kaczyńskiego walczy z prawosławnym Putinem dlatego, że Kaczyński podaje się za Katolika.”
  Debil żydo-Kosiur zwariował do reszty.
 • @Zdzich 15:52:04
  Katolicyzm Kaczyńskiego najdokładniej określają słówa "Ubrał diabeł ornat i ogonem na mszę dzwoni". Katolicyzm PiS określają zaś słowa Jezusa z Biblii: "Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę." [Mt 6, 5]
  Boże chroń nas przed takimi katolikami.
 • @Zdzich 15:52:04
  Z jakiego powodu wlazl pan tutaj, panie katolik?
  Inwektywy to marny sposöb wyrazania protestu.
  Bez odbioru.
 • @Zdzich 15:52:04
  To tacy jak Ty przyczyniają się, że Polak - katolik coraz gorzej się kojarzy.
  Czynicie to specjalnie, czy z głupoty?
 • @Zdzich 15:52:04
  jestem przekonany, że gdybyś z Kolumbem dotarł do ameryki śladu po Indianach by już dawno nie było, a Ty sam puszył byś się obwieszony indiańskimi skalpami...Taki z Ciebie katolik.
 • @Zawisza Niebieski 16:22:52
  Dokładnie!

  Na dokładkę jakby nigdy nic twierdzi, że antysyjonizm to antysemityzm!

  W ten sposób można obronić każdą, nawet najbardziej zabójczą ideologię i każdą dewiację żydostwa, jak również każdą zbrodnię - podobnie jak w przypadku muzułmanów.
 • @Zawisza Niebieski 16:22:52
  Czyli, gdyby Kaczyński był prawdziwym Katolikiem, to stałby po stronie prawosławnego Putina. Czyż nie?
  Właśnie to chciałem ukazać w głupocie Kosiura, który chce likwidować Katolików za działalność żydów „w ornacie spod krzyża”.
 • @Zdzich 19:30:40
  Dziduś, słoneczko,
  a czy to przypadkiem nie twój krajan spod krzyża?

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/05/marcin-c5bcydc582ak-rey.jpg
 • @Lotna 19:24:05
  Myślę, że Kaczyński nie ma pojęcia co znaczy być katolikiem, chrześcijaninem. Co może wiedzieć o wybaczaniu człowiek, który własne grzechy innym przypisuje. Co może wiedzieć o tym człowiek, który wykrzykuje. że jesteśmy coraz bliżsi prawdy, gdy prawdę to my znamy a czekamy na przeprosiny z jego strony.
  Podejście do państwa założonego przez Polaków narodowości żydowskiej, bo taka jest prawda. Przez długi czas najwyżsi urzędnicy Izraela jako miejsce urodzenia wpisywali miasta leżące na terenie Polski, a bez wsparcia dezerterów z armii Andersa Izraela by nie było. Lech kiedyś powiedział, że bez względu na to, kto będzie rządził w Polsce interesy Izraela będą zabezpieczone, dziś w Białymstoku Jarosław to przyrzeczenie powtarza.
  Z całym szacunkiem do wszystkich ludzi zamordowanych w czasie II wojny światowej, ale hasło holokaust, antysemityzm jest zasłoną dymną dla wszystkich co chcą bezpiecznie swoje brudne interesy załatwić i polityków, którzy bezpieczeństwa tych interesów strzegą jak Jarosław K.
 • @Zdzich 19:30:40
  Widzisz, cały problem w tym, że znacząca
  liczba tzw. "katolików" miała pod górkę na lekcje historii. Z nauki Jezusa pojawiły się 3 religie. Z nauki uczniów Jezusa za sprawą Mahometa wyłonił się Islam. Z nauki Jezusa za sprawą Pawła wyłoniło się chrześcijaństwo które podzieliło się na prawosławie i katolicyzm. Niby proste a większość nie chce tego pojąć. Jezus w islamie jest ostatnim prorokiem po Mahomecie, a nie masz proroka po Mahomecie.
  Podziału między udającym prawosławnego Putinem a udającym katolika Kaczyńskim nie tu szukać.
  Ziemie polskie najpierw, bo w 880 roku przyjęły prawosławie w formie nauk Metodego a dopiero później niemiecki katolicyzm. Nauki Metodego były nam znacznie przyjaźniejsze, bo on kładł nacisk na zrozumienie wiary i przyjęcie jej zgodnie z własnym sumieniem, podczas gdy biskupi niemiecki wiarę wprowadzali ogniem i mieczem.
 • Autor
  Dla mnie Putin to cienias jest. Ja bym tego rosyjskojęzycznego KODziarza Nawalnego już dawno wysłał na zwiedzanie Dalekiej Północy i umożliwił nawiązanie kontaktów z białymi niedźwiedziami.

  Druga opcja - do klatki i odesłać do JuEsEj, niech oni się zajmą swoim wynalazkiem.
 • @Zawisza Niebieski 21:23:40
  Jak to się powiada, wiarę katolicką przyjęliśmy od Czech, byle nie od Niemców, bo wiadoma sprawa. Druga sprawa. Prawosławie nie jest poddane Watykanowi, papieżowi poddany jest grekokatolicyzm, czyli religia banderowców.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:03:14
  Na razie Nawalony ma odsiadkę 30 dni.
  Dziś komisja wyborcza odrzuciła jego kandydaturę do ubiegania się o stanowisko prezydenta Rosji, ponieważ wcześniej został on skazany na 5 lat za korupcję.
 • @lorenco 22:48:41
  //wcześniej został on skazany na 5 lat za korupcję.//

  Czyli jednak białe niedźwiedzie :)))
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 02:28:23
  Nie ma mozliwosci racjonalnej,logicznej dyskusji ze znaczna wiekszoscia ludzi-oni chca korzysci dla siebie, swoich rodzin i znajomych.Ulegaja tylko pod przymusem i sila fizyczna czy ekonomiczna co rowniez jest forma korzysci bo nie podporzadkowanie sie powoduje pogorszenie stanu aktualnego.
 • 1. DEUS DRAGON
  W momencie pojawienia się tutaj idiotycznych fotomontaży Krystyny Trzcińskiej (tzw.„projektant/programista komputerów”) vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco i DEUS DRAGON, artykuł został zatopiony.
 • 2. Zawisza Niebieski 21:23:40
  Sprecyzuję tyko mój pogląd.
  Drwiąco napisałes: „Podziału między udającym prawosławnego Putinem a udającym katolika Kaczyńskim nie tu szukać.” A jednak Kaczyński opowiedział się za uwięzionym Nawalnym, a nie za prawosławnym Putinem. Zatem podział istnieje, i to zasadniczy!

  Żydo-Kosiur napisał: „Wszystkie czołowe żydowskie gadzinówki w Polsce, od GW Michnika po ND Rydzyka, ubolewają nad aresztowaniem w Moskwie żydowskiego opozycjonisty, A.Nawalnego.”
  Zatem „Katzenbaum Kaczyński” stoi po stronie „żydowskiego opozycjonisty, A.Nawalnego”. Nic nowego ani zaskakującego. Tylko że z tej oczywistej afekcji, żydo-Kosiur wnioskuje: „Zlikwidować katolickich bydlaków!” - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00

  Po zobaczeniu zdjęcia żyda Urbana ubranego w sutannę i gwałcącego kozę, żydo-Kosiur i wtórujący mu ateiści dochodzą do wniosku:
  „Zlikwidować księży!”.
  I na tym właśnie polega ich szczyt debilizmu.
 • @lorenco 22:11:39
  Nie można grekokatolicyzmu uznawać za religię banderowców, bo musiałbyś uznać katolicyzm za religię hitlerowców. Wszakże papież wojny dość silnie popierał działania Hitlera. Ten Kościół występuje w wielu krajach, nie tylko na Ukrainie. No cóż, narozrabiał Andrzej Bobola, nie jeden to przypadek gdy KRK działał na naszą szkodę.
 • @ Autor
  "ale dlatego, że aresztowano go w przeddzień demonstracji."

  Czyżby tym samym uniemożliwiono panom z klubu nieznanych sprawców odstrzelenie Nawalnego w celu podgrzania atmosfery - podobnie jak w przypadku Niemcowa?

  Widać, że Rosjanie uczą się na błędach przeciwników, a podstawy logiczne mają rozpracowane bezbłędnie.
 • @ Autor
  "Problem w tym, że syjonistyczny Zachód chce doprowadzić w Rosji do żydo-rebelii w wyniku, której rosyjską korupcję zastąpi totalna korupcja żydowskiego kapitalizmu,..."

  Czyli po prostu niewola u banksterów.

  Za wpis oczywiście daję 5*

  Ukłony
 • O głupocie i mądrości narodu polskiego
  .
  @adevo 14:28:42

  "Niestety "Solidarność sterowana" nie była oznaką mądrości Narodu."

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Nazwijmy przypadek NSZZ mało rozważnym, także dobór bohaterów narodowych

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  jak też przejawy uwielbienia

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  można jedynie usprawiedliwić skrajnym zwątpieniem, ale jeśli chodzi o stosunek Polaków do tzw. w mendiach demokracji i jej wyborów, wykazują Polacy oznaki trzeźwości umysłu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Biją na głowę rozpieszczonych durniów w innych krajach UE, weźmy choćby ostatnie szaleństwo Francuzów dla maskotki-atrapy Mcron.
 • @Zawisza Niebieski 12:39:58
  Ty nędzny skur..synie! Teraz dopiero cała prawda o tobie wyszła na jaw.

  Powszechnie znane stanowisko papieża Piusa XII odnośnie Nazizmu: "Nie może być żadnego możliwego pojednania pomiędzy chrześcijaństwem i nazistowskim rasizmem; są one jak ogień i woda."
  A ty piszesz: „papież wojny dość silnie popierał działania Hitlera”.

  Śmierc św. Andrzeja Boboli: „16 maja 1657 Kozacy wpadli do Janowa Poleskiego z zamiarem mordowania Polaków. Z pojmanego kapłana zdarto suknię kapłańską, na pół obnażonego zaprowadzono pod płot, przywiązano do słupa i zaczęto bić nahajami, z zamiarem, by wyrzekł się wiary. Następnie oprawcy ucięli świeże gałęzie wierzbowe, upletli z nich koronę na wzór Chrystusowej i włożyli ją na jego głowę oraz zaczęli go policzkować, aż wybili mu zęby. Potem wyrywali paznokcie i zdarli skórę z górnej części jego ręki. Odwiązali go i okręcili sznurem, a dwa jego końce przymocowali do siodeł. Andrzej musiał biec za końmi, popędzany kłuciem lanc, a oprawcy dodatkowo torturowali go szablami, raniąc mu palce, nogę oraz przekłuwając oko. Na koniec zawleczono go do rzeźni miejskiej, rozłożono na stole i zaczęto przypalać ogniem. Na miejscu tonsury wycięto mu ciało na głowie do kości, na plecach wycięto mu skórę w formie ornatu, rany posypano sieczką oraz odcięto mu nos, uszy i wargi. Kiedy z bólu i jęku wzywał imiona Jezusa i Maryi, w karku zrobiono otwór i wyrwano mu język oraz grubym szydłem rzeźniczym podziurawiono mu lewy bok. Potem jego ciało szarpane konwulsjami powieszono twarzą do dołu. Katusze i straszne tortury trwały około dwóch godzin, po których uderzeniem szabli w szyję dowódca oddziału zakończył około godziny 15. jego nieludzkie męczarnie, powodując śmierć.”
  A ty piszesz: „No cóż, narozrabiał Andrzej Bobola, nie jeden to przypadek gdy KRK działał na naszą szkodę.”

  Oby cię piekło pochłonęło na wieki wieków. Amen.
 • @Zdzich 19:23:44
  A ktoś wogóle może potwierdzić te pierdy o Boboli? Bo na ten przykład,o słowach i działaniach "nienazistowskiego" kardynała Alojza Stepinac mogą
  świadczyć miliony.Nie zmieni tego nawet fakt beatyfikacji dokonanej przez tego dziadyge Wojtyłę.
 • @Zdzich 19:23:44
  wypij szklankę zimnej wody to ci przejdzie ;-))
 • @ikulalibal 19:42:02
  tu przypomina się nieistniejący ale "święty" Jan Nepomucen, ;-))
  Pozdrawiam
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 20:19:07
  Jeśli to nie jest fotomontaż, to ja na to : FUJ!!!
 • @lorenco 23:25:26
  fotoshop Oliviero Toscaniego - ma tego tysiace
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:03:14
  Ja myślałem że ty jesteś mądrym człowiekiem ...

  ,, Dla mnie Putin to cienias jest. ,, co mam ci powiedzieć ..
 • Rzeczpospolita
  ,,Niestety, zanim świadomość polityczna i narodowa stanie się udziałem znacznej części naszego narodu, będziemy nadal skutecznie indoktrynowani żydowską ,,


  Rzeczpospolita .......... wiem że masz dobre chęcie .. wydaje się że jesteś dobrym człowiekim ..

  Jeśli Ci serce mówi żę musisz to robić dla Nas a nie dla swoich korzyści ...to Ja jestem z tobą ..ale jeśli mnie okłamiesz to sie z tobą policzę ..i to masz jak w banku ..

  Wiedz że To co robiesz .... jest niebezpieczne i wiedz że nogą po Ciebie pierwszego przyjść .

  Jeśli masz teraz do mnie zaufanie ..to wiedz że Ja nie pozwolę by ktokolwiek do Ciebie zbliżył . Nawet jak Cię zabją ... przywrócę Cię do zycia ..

  Pozdrawiam .. nie zawiedź Mnie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031