Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
552 posty 3897 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Polacy w IIIRP za pancerną szybą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podczas gdy rząd Polski nieustannie macha przed nosem Rosji wyszczerbioną szabelką, na szczycie G20…

 

Podobny obraz

 

Autor: Jacek Mędrzycki

To zaszczyt pana widzieć, panie Putin. Mamy nadzieję na wiele pozytywnych rzeczy dla Rosji i Stanów Zjednoczonych – powiedział Donald Trump.
Spotkanie obu prezydentów zamiast zaplanowanych 30 min trwało 2 h 15 min.


Wezwanie Trumpa do „walki ze wspólnymi wrogami” to sygnał, że mimo diametralnie różnych interesów w różnych częściach świata – a właściwie właśnie z ich powodu, Ameryka zdaje sobie sprawę, że bez targów z Rosją nie da się rozwiązać żadnego z głównych konfliktów na świecie.

Prezydent Francji Emanuel Makron przeprasza rosyjskiego przywódce Władimira Putina za opóźnienie w dwustronnym spotkaniu w Hamburgu, podkreślając wielkie zadowolenie z rozwoju stosunków między Rosją i Francją. Putin na spotkaniu ze swoim francuskim odpowiednikiem, podkreślił zadowolenie ze wzrostu wymiany handlowej między obu krajami.

Pomimo wszelkich trudności, rosną więzi gospodarcze i cieszy zwiększenie ruchu towarowego – powiedział Putin
Liczymy na aktywną pracę Rady Rosyjsko-Francuskiej w kwestiach finansowych, gospodarczych, przemysłowych i handlowych– dodał rosyjski prezydent
Zgodnie z Waszą ( Rosji )sugestią, Francja rozpoczęła pracę nad stworzeniem forum publicznego dla obu krajów – powiedział Makron.

Motto dla naszych polityków – ” Dyplomacja to umiejętność powtarzania „dobry piesek”, dopóki nie znajdzie się odpowiednio grubego kija.

 

za: https://www.facebook.com/search/top/?q=piotr%20kania

______________________________________

______________________________________

 

Polskie umysły pancerne

Miesięcznica, a może miesiącznica, 10.07.2017

 

Maciej Łopiński: „kontynuujmy idee Lecha Kaczyńskiego” – a więc mamy kontynuować proces zdrady Państwa Polskiego na rzecz interesów światowego syjonizmu?

 

https://www.youtube.com/watch?v=eENgAv1nJRU

 

 

 

Maciej Łopiński:do2010r. współpracownik L.Kaczyńskiego, po katastrofie smoleńskiej stanął na czele Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, do grudnia 2016r. sekretarz stanu w kancelarii Maliniaka – prezydenta IIIRP. Maliniak odznaczył go Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski „za wybitne zasługi w pracy dziennikarskiej, za działalność na rzecz niezawisłych mediów, za odwagę w budowaniu wolnej Polski oraz podejmowaną z pożytkiem dla kraju aktywność państwową i publiczną”. Od stycznia 2017r. jest szefem rady nadzorczej TVP.

 

Druga część żydowskiej V kolumny zorganizowała kontrmiesięcznicę

 

Oto i najważniejsi liderzy, W.Frasyniuk na górze po lewej, a na pierwszym planie niejaki R.Petru.

Nie śmiejcie się z Frasyniuka. Żydowska gadzinówka Tok FM (własność Michnika, Polityki, Fundacji S.Batorego) doniosła, że Frasyniuk to mocny człowiek i twardy polityk – nie wykluczone, że zastąpi politycznego przygłupa Petru. W każdym razie Żydzi mają pewien problem z wykreowaniem drugiej żydowskiej partii, która pozyska wśród nierozgarniętych politycznie Polaków tylu zwolenników co pierwsza w ich „rankingach”, czyli PiS.

 

Ale jak widać liderom kontrmiesięcznicy udało się zebrać całkiem pokaźne grono politycznych przygłupów.

Wiem, że gdy A.Borys w interesie Żydów chciała przejąć ZPB na Białorusi, płacono manifestantom po 10 – 20 $USA, ile płacił Frasyniuk i Petru nie wiem.

 

W każdym razie ci Polacy, którzy mają aspiracje do udziału w politycznym życiu ich kraju mają wybór – Żydzi o wszystkim pomyśleli. Mogą iść w miesięcznicy z syjonistą J.Kaczyńskim lub z syjonistami W.Frasyniukiem i R.Petru w kontrmiesięcznicy. I jak widać wszyscy spotkają się w tym samym miejscu, bowiem wszystkie polityczne drogi, te oficjalne i legalne, w naszej ojczyźnie prowadzą w tym samym kierunku.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Powiem więcej, zamknięto nas w metalowej klatce a klucze od kłódki
  popis po magdalence oddał tzw. zachodowi, który ponad naszymi głowami robi interesy z rooskimi jak gdyby nic się nie stało, był kwik o mistrale i co i nic !
  Turcy bedący w nato kupują rooski sprzęt wojskowy, nam dano nadzieję na szrot amerykańskii i "tani" gaz oraz bezwizowe wyjazdy do afganistanu i iraku !
  To co ten podległy nierząd wyprawia, zresztą poprzednie również, nadaje się na Prawdziwy Polski Trybunał Stanu !
  Jakieś żydoskie ogryzki mają pretensje do trampka, że nie zaszczycił ich przyjęciem, a co to do qnvy nędzy, israelem jesteśmy ;) ?
 • @provincjał 15:11:28
  Co za różnica, Polacy za pancerną szybą, czy Polacy za przepaścią równowagi trójki w konstytucji?

  Niewiarygodne, ale nikt nie chce osiągnąć Prawdziwej równowagi demokracji w III RP.

  Bez równowagi, wszystkie skutki pijanego kierowcy są przewidywalne :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930