Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
550 postów 3900 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Marcin Rey, szczery Polak z Dobczyc, nadaje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Te gęby o charakterystycznych wśród Słowian rysach już od 1944r. obsiadały wszystkie powstające w PRL media papierowe i elektroniczne

 

 

Marcin Rey, znany bloger z Francji, zjechał do Polski wspomagać współplemieńców z IIIŻydo-RP w ich totalnej wojnie z Rosją.

 

 

A że IIIŻydo-RP jest w stanie prowadzić wojnę jedynie w żydo-medialnym wymiarze, tedy każda paszkwilancka małpa jest dla żydo-reżimowej demokracji na wagę złota.

 

Te gęby o charakterystycznych wśród Słowian rysach już od 1944r. obsiadały wszystkie powstające media papierowe i elektroniczne (pamiętna żydo-bolszewicka radiowa Fala 49, potem Fala 56, itd., itp.). We wszystkich większych państwowych przedsiębiorstwach na stanowiskach szefów kadr pracowali byli krawcy, szewcy lub ich dzieci, które dziwnym trafem przetrwały holokaust. Oni pilnowali dyscypliny pracy i demokracji – wtedy socjalistycznej, choć w rzeczywistości żydo-bolszewickiej – a to dość zasadnicza różnica. Niech no który pracownik goi przez pomyłkę zamiast towarzyszu zwrócił się do takiej kreatury per pani, pan, mógł wylecieć z pracy. Ich dzisiejsi pobratymcy są o wiele bardziej tolerancyjni i nie wymagają od nas – przynajmniej na razie – zwrotu towarzyszu Europejczyku.

Nie wiele zmieniło się po 1956r., nadal niemal wszystkie media pozostawały w ich rękach. Może to niektórych zdziwi, ale media zza „żelaznej kurtyny”, Radio Londyn, RWE, zawiadywane były przez ten sam element, przez pobratymców tych, co przetrwali holokaust, choć nie powinni – tak wynika ze statystyk. Efekt tej dwustronnej indoktrynacji Polaków, Słowian, udał się znakomicie – nienawiść do PRL, do ZSRR (Rosji), była (jest nadal) niemal tak powszechna, jak miłość i ufność do antypolskiego żydo-katolickiego Kościoła. Stąd sukces transformacji, czyli demontażu państwa i rozkradania majątku Polaków przez „szczerych Polaków”.

Dzisiaj w dobie Internetu, który na razie jeszcze, ze względów technicznych, trudno objąć totalną cezurą (wszelkie pozostałe media są żydowskie), gdy zaistniała niewielka przestrzeń dla niezależnych politycznych treści, pojawiają się tacy komandosi jak „szczery Polak” z Dobczyc, których zadanie polega na zdezawuowaniu tej niezależności. Oprócz takich komandosów funkcjonuje cała banda syjonistycznych, zadaniowanych, internetowych, trolli, których rola polega na niszczeniu każdej politycznej dyskusji i czynieniu z polemik żydowskiego rejwachu. Także i tu, na tym portalu, mamy z tym zjawiskiem do czynienia, lecz mimo wszystko Neon24.pl w porównaniu z podobnymi portalami można określić mianem politycznego Wersalu. 

Jednak siła niezależnej publicystyki internetowej nie polega na jej rosnącej popularności, ale na ogromnym, systematycznym spadku oglądalności i poczytności powszechnych mediów żydowskich. Wszechobecny informacyjny szum (nie tylko medialny, ale przesycenie przestrzeni publicznej ulicznymi reklamami, nadmiarem znaków drogowych, itp.), celowo spotęgowany, powoduje, że nasz naród wykazuje cechy zmęczenia materiału, co - niestety - przekłada się na obojętność także na treści polityki narodowej.

 

D.Kosiur

___________________________________________

Marcin Rey, szczery Polak z Dobczyc, nadaje:

 

EMISJA TV: JABŁONOWSKI AKTOREM W PROKREMLOWSKIM PRZEDSTAWIENIU

Robiący zawrotną karierę internetową przebieraniec Aleksander Jabłonowski to nie postać nowa: kibice futbolu docenią, jak przed meczem z Rosją podczas Euro2012 nie skrywał nadziei, że wygrana drużyny rosyjskiej przeciwko polskiej przyczyni się do słowiańskiego przymierza z Moskwą [https://goo.gl/mHk8O9]. Ostatecznie przeliczył się – był remis.

„Jabłonowski” to pseudonim. W rzeczywistości delikwent podający się za przedstawiciela Związku Jaszczurzego jest aktorem i nazywa się Wojciech Olszański [http://goo.gl/OuIf1E]. Płodzi dziesiątki, chyba nawet setki nagrań [https://goo.gl/rXCL59]. Linia jest zawsze taka sama: Ukraina wróg, Amerykanie to żadni przyjaciele i chcą wywołać wojnę przeciwko Rosji, z którą powinniśmy się po słowiańsku przyjaźnić – i inne bzdury na przeróżne tematy.

Że Olszański alias Jabłonowski jest pajacem, potwierdzają nawet narodowcy Marian Kowalski [https://goo.gl/MUQmTm], który go nazywa „agentem albo idiotą” oraz Leszek Żebrowski [http://goo.gl/Z5TQKT], który przypomina, że Związek Jaszczurzy przestał istnieć we wrześniu 1942 roku. Wygląda to niby głupio, ale głupich jest mnóstwo i dla nich jest ten przekaz: licznik wejść idzie w miliony – więc trzeba się tym zająć.

Oprócz Eugeniusza Sendeckiego i kanału Youtube „Sumienie Narodu” [https://goo.gl/bKf3Xb] wielokrotnie u nas opisywanego Rafała Mossakowskiego [https://goo.gl/TOCavy], Olszańskiego alias Jabłonowskiego promuje najbardziej kanał eMisjaTV [https://goo.gl/9fCtKC]. Kto zaś?

Twórcą i prowadzącym eMisjaTV jest kolejny aktor [http://goo.gl/BZ4spz] Piotr Korczarowski z Łodzi [https://goo.gl/SUcFTG]. Można go sobie obejrzeć ze swoją partnerką Sarą Kostecką [https://goo.gl/bbBi1c] na przyjęciu dla polskich przyjaciół Władimira Putina w ambasadzie rosyjskiej 12 czerwca 2015 roku [https://goo.gl/MFRk7T].

Korczarowski kandydował z Samoobrony w 2011 roku [http://goo.gl/sHo2sd], później zbierał podpisy na rzecz JOW [https://goo.gl/UDWZ63] i był koordynatorem Ruchu Kukiza w Łódzkiem [http://goo.gl/Y9GS9y]. Standardowa kariera syna przyjaciela Bohdana Poręby [więcej o Porębie: https://goo.gl/1D4793], nad grobem którego wygłosił mowę [https://goo.gl/Q6laJi] pod okiem Sławomira Zakrzewskiego [https://goo.gl/F19QJY].

Okazuje się, że Korczarowski jest też sekretarzem niepozornej fundacji „Muzycy Muzykom” z siedzibą w Warszawie [https://goo.gl/rOrRHF], we władzach której zasiadają znane postacie: Paweł Ziemiński, Dariusz Kosiur i Andrzej Skorski. Ci panowie stanowią kierownictwo łódzkiego ugrupowania bezkonkurencyjnych w swoim uwielbieniu dla Putina narodowo-komunistycznych żydożerców „Wierni Polsce Suwerennej” [https://goo.gl/YHMuVv].

Do czego służy fundacja „Muzycy Muzykom”, nie wiemy, ale pamiętamy [https://goo.gl/Q6laJi], że tow. czy tam kol. z „Wiernych Polsce Suwerennej” pomagali związanemu właśnie z Bohdanem Porębą Piotrowi Skulskiemu w organizacji tournée krasnoarmijnego Chóru Aleksandrowa [https://goo.gl/Q6laJi] czy wspólnych występów rosyjskiego zespołu tanecznego „Bierozka” z polskim Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk” [https://goo.gl/3f5uD1].

Do „Wiernych Polsce Suwerennej” należą organizatorzy kolejnych wyjazdów na dzień zwycięstwa do Moskwy Adam Śmiech [https://goo.gl/TOCavy] i Zbigniew Sekulski [https://goo.gl/s0TWJd]. Sekulski to ten, który nawet krytykował Władimira Władmirowicza za patyczkowanie się z Ukrainą – jest bardziej putiński od Putina.

Natomiast Ziemińskiego i Kosiura opisaliśmy jako uczestników wyjazdu gromady pseudo-dziennikarzy, a w rzeczywistości prorosyjskich figurantów na Krym w styczniu 2016 roku [https://goo.gl/wdWc9r], razem z przedstawicielami partii Zmiana z Mateuszem P. na czele i Obozu Wielkiej Polski, na zlecenie kremlowskiego urzędnika Jurija Bondarenki kierującego atrapą „Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia” z siedzibą w Moskwie.

Potwierdzeniem tego jest fakt, że audycje eMisjaTV prowadzone przez Korczarowskiego i „Wiernych Polsce Suwerennej” prowadzone przez Ziemińskiego są realizowane w tym samym amatorskim studiu w Łodzi [https://goo.gl/RzGAvG, https://goo.gl/jwZ2ls], na tle identycznej dekoracji z tłem szaro-burej mapy Świata.

Wystarczy sobie porównać film „Wiernych Polsce Suwerennej” z rozmowy Ziemińskiego, Kosiura, Śmiecha i Wrzodaka p.t. „Ukraina – rosyjskie NIET dla Zachodu i NWO” [https://goo.gl/RxaAK2] z filmem Koczarowskiego na eMisjaTV p.t. „Polowanie na ruską agenturę” [https://goo.gl/Fs3nSA], w którym poucza widzów, że Krym był zawsze rosyjski itd. Tu [https://goo.gl/95ziKo] zestawiliśmy kadry z obu filmów. Sprawa jest o-czy-wi-sta.

A temu wszystkiemu patronuje żywa mumia – narodowy komuch Albin Siwak z KC PZPR [https://goo.gl/HZpL3b], z którym Korczarowski zrealizował wywiad [https://goo.gl/opO6h5] wykorzystany [https://goo.gl/bZPe9R] przez opisanych już u nas Maciaka i Stockiego z włocławskiej telewizji lokalnej CW24TV [https://goo.gl/wl63bF].

Wniosek jest prosty: aktor Olszański odgrywa rolę hiperpatrioty polskiego w przedstawieniu reżyserowanym przez najbardziej, aż karykaturalnie prorosyjskie ugrupowanie, jakie w Polsce w ogóle jest. To jest, zwyczajnie, ściema i robienie wody z mózgu patriotycznie nastawionym odbiorcom.

 

KOMENTARZE

 • Kto to jest ten Żebrowski?
  bo z tego co widzę nawet nie jest historykiem z wykształcenia. Nie może zatem prowadzić pracy naukowej (w tradycyjnym tego słowa znaczeniu)
  To że ktoś się interesuje historią jeszcze nie oznacza że może sobie do woli realizować pasje.Kto wpuści do archiwum poważnej instytucji nawiedzonego amatora.Nikt.
  Żeby dobrać się do takich archiwaliów trzeba mieć dowód (najczęściej rekomendacje czy wręcz poręczenie z uczelni,instytutu naukowego itd) że prowadzi się pracę naukową w danym zakresie.
  Już to widzę jak Żebrowski wchodzi do MON-u czy MSW i powiada:dajcie i wszystkie akta dotyczące NSZ gdyż od dziecka się tym interesuje.
  Komu on wciska taką ciemnotę:
  ///Leszek Żebrowski [http://goo.gl/Z5TQKT], który przypomina, że Związek Jaszczurzy przestał istnieć we wrześniu 1942 roku///

  Gówno może Żebrowski wiedzieć jeśli nie ma dostępu do archiwaliów MON i MSW.(w tym polskich ale i ruskich niemieckich i innych) A że nie ma za to głowę daje.
  Namnożyło się kurwa historyków!
 • Córka Olszańskiego
  Ma piękną i inteligentną córkę Michalinę co pisze fajne książeczki np "Zaklęta"

  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/156026/zakleta


  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/1e/a3/2d/1ea32d7192205cd86f936aca3bdcf8f7.jpg
 • @Pedant 22:28:14
  Pedancie, czy doniósłbyś na policję gdyby Cię zgwałciła? :-)
 • @Nibiru 05:53:53
  Proszę mnie nie podejrzewać o donosicielstwo.
 • @Pedant 09:09:41
  Bezkarność sprawczyni powodowałaby, że przeżywałbyś to traumatyczne wydarzenie cyklicznie. Ale z drugiej strony gdyby na sprawie sądowej sądzią była złośliwa jędza, to mogłaby dodatkowo dowalić oskarżonej za ciałokształt, a nawet przekroczenie bariery wdzięku.
 • Niesamowite
  Jak taki Moshe ma czelność przybrać takie nazwisko?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031